یکشنبه، 05 اردیبهشت 1400 00:00 کد مقاله : 14000205003
سیروس بزمی
با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد نوروزی نیا جای خود را به جهانگیر اژدر داد.
مراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکس

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه دیشموک، آیین تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک با حضور آقای یاری معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد و دیگر مسئولین استانی و منطقه ای برگزار شد.

جهانگیر اژدر دارای مدرک کارشناسی ارشد که پیش از این مدیر مجتمع های آموزشی و دبیرستان های شهرستان کهگیلویه بود، با حکم هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد به سمت رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک منصوب شد.

 اژدر رئیس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک ضمن تقدیر و تشکر از هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد و مسئولین استانی و منطقه ای و فرهنگیان ،کلید رسیدن به توسعه پایدار را تقویت نیروی انسانی توانمند، متعهد و متخصص دانست و گفت: این نیرو های انسانی هستند که  چرخ توسعه را به حرکت در می آورند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکس
وی به بیان اهمیت آموزش و پرورش و نقش این نهاد مقدس در زندگی افراد و توسعه جوامع پرداخت و گفت: هر چقدر برای آموزش و پرورش و سیستم تعلیم و تربیت تلاش بکنیم هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری برای توسعه پایدار کشور است و همچنین توجه به نیروی انسانی متخصص را از عواملی دانست که منجر به توسعه کشورها می شود.

جهانگیر اژدر گفت: با توجه به اینکه در شرایط بحران کرونا هستیم و آموزش اکثراً از طریق فضای مجازی و دیگر روش های جایگزین امکان پذیر هست، تمام تلاش و توان خود را برای توسعه آموزش و تداوم آموزش در هر شرایطی، به کار خواهم بست.
رئیس جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک خود را فردی اخلاق محور با رعایت اخلاق اسلامی معرفی کرد و گفت: دنبال تعامل با همه گروه ها ،ادارات، نهادها و موسسات هستم و آماده تعامل با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه محترم و همه نهادها و ادارات در جهت خدمت بی منت به آموزش و پرورش هستم.

وی در پایان از زحمات و تلاش های چندین ساله آقای محمد نوروزی رئیس پیشین اداره آموزش و پرورش در جهت پیشرفت و ترقی این منطقه تقدیر و تشکر کرد.

محمد نوروزی نیا رئیس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک، ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد و مجموعه همکاران اداری در اداره کل آموزش و پرورش استان و ادارات ،نهادها و موسسات منطقه دیشموک و شهرستان و استان در جهت همکاری با آموزش و پرورش در طی چند سال گفت: آموزش و پرورش نهادی فرهنگی و اجتماعی است و تأثیر آن بر زندگی و توسعه جوامع بر هیچ کسی پوشیده نیست، آموزش و پرورش نقش یک نهاد فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی را در جامعه ایفا می کند.

مراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکس

 وی به بیان گزارش کار چندین ساله خود در پست مدیریت آموزش و پرورش پرداخت و گفت: روند رو به رشد آموزش و پرورش شروع شده و انشاالله رئیس جدید جناب آقای جهانگیر اژدر با برنامه هایی که دارند این سرعت را شتاب می بخشند.
نوروزی نیا در ادامه گفت :با توجه به اینکه در دوران مدیریت عده‌ای با طومار نویسی و تخریب همواره مانع رشد و توسعه آموزش و پرورش بودند اما هرگز در اراده خود در جهت خدمت به این منطقه و رشد و توسعه آموزش و پرورش تاثیری نداشت و همواره دغدغه ی من و مجموعه همکاران رشد و پیشرفت دانش آموزان این منطقه و توسعه تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش بود.

وی در پایان برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد و گفت: همیشه در جهت رشد و پیشرفت آموزش و پرورش در کنار رئیس جدید آقای جهانگیر اژدر خواهم بود.

مراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکسمراسم تودیع و معارفه رئیس پیشین و جدید اداره آموزش و پرورش منطقه دیشموک برگزار گردید + عکس

نظر جدید
پربازدیدها