دوشنبه، 08 دی 1399 16:16 کد خبر : 13991008004
امین روانان
معاون اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سفر معاونان وزیر کار به کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز روز خوبی برای استان خواهد بود، وعده کمک هایی برای پروژه های عمرانی، اشتغال زایی داده خواهد شد و قطعا معاون وزیر آقای غلامرضا پناه همراه با استاندار محترم بصورت پخش زنده دستاوردهای این سفر را در شبکه استانی دنا ارائه می دهند.
مسئولان عالی‌رتبه وزارت کار وارد کهگیلویه و بویراحمد شدند / روز خوب برای استان / مدیران استانی پکیجی برای مطالبه از مسئولان دارند؟ / خبرنگاران پشت میله‌های بسته خبر تهیه می‌کردند؟ ( + تصاویر )

 

مسئولان عالی رتبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز دوشنبه 8 دی ماه میهمان استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.


به گزارش رهیافت جنوب ، دانشی معاون اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص سفر معاونان وزیر کار به کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگاررهیافت گفت: امروز روز خوبی برای استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود، وعده کمک‌هایی برای پروژه‌های عمرانی، اشتغال زایی داده خواهد شد و قطعاً معاونین وزیر آقای غلامرضا پناه همراه با استاندار محترم بصورت پخش زنده دستاوردهای این سفر را با حضور خبرنگاران ارائه می‌دهند.
دانشی افزود: در این سفر غلامرضا پناه معاون توسعه منابع انسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال، محمدجعفر کبیری معاون امور تعاون، حجت الله میرزایی معاون امور اقتصادی، حجت‌الله مهدیان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک توسعه تعاون، اسماعیل لله گانی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک رفاه کارگران و هیئت همراه میهمان استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.
به گزارش کبنا، لازم به ذکراست، خبرنگاران به دلیل بی‌تدبیری روابط عمومی اداره‌کل کار، رفاه و اجتماعی در فرودگاه بالاجبار از پشت میله‌ها گزارش تصویری این سفر را تهیه کردند. چنین برخوردی با خبرنگاران به عنوان نمایندگان مردم که رسالت اطلاع رسانی را دارند چه معنا و مفهومی دارد؟ چنین رفتارهایی به خدشه وارد شدن شفافیت رسانه‌ای، آزادی و مسئولیت رسانه‌ها دامن می‌زند، از طرفی شفافیت سازی فعالیت و مطلوبیت عملکرد مدیران نیز پشت درهای بسته و به دور از رسانه‌ها زیر سؤال می‌رود!

به گزارش رهیافت  احد جمالی معاون سیاسی استاندار، سید حشمت الله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی و پروانه نیک‌مرام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد از مهمانان به طور رسمی استقبال کردند.

 

برچسب ها :
نظر جدید

پربازدیدها