سه شنبه، 28 مرداد 1399 00:00 کد مقاله : 13990528001
داود طلوعی مطلق
دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی بسیج دانش آموزی شهرستان بهمئی با حضور در گلزار شهید حسن چامی ضمن قرائت فاتحه و عطر افشانی و غبارروبی قبور مطهر شهید،بار دیگر با آرمان های ...
عطر افشانی گلزار مطهر شهید حسن چامی توسط دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی شهرستان بهمئی انجام گرفت

به گزارش سایت خبری رهیافت جنوب،به نقل ازعصر آشنا سروان پاسدار جهانگیر آشنا فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان بهمئی در آیین عطر افشانی گلزار مطهر شهید حسن چامی عنوان کرد: انقلاب اسلامی ثمره خون شهدای جوانان و نوجوانی است که با ایثار و از خود گذشتگی جان خود را برای تحقق اهداف این انقلاب فدا کردند و این قبور مطهر سند رشادتها و فداکاری های این جوانان است که شما جوانان و نوجوان  باید با اسوه قرار دادن این شهیدان والا مقام اکنون رهرو و ادامه دهند راه آنان در جهت سربلندی انقلاب اسلامی باشید.

وی گفت: این انقلاب نشأت گرفته از فریادهای ظلم‌ستیزی دانش‌آموزان شهید این کشور پهناور است که  تاریخ را دگرگون و پایه‌های حکومتی را به لرزه درآورد؛ که در برابر دشمن تا به دندان مسلح و مجهز به حمایتهای استکبار شرق و غرب ایستادند.

جهانگیر آشنا: هنوز جنگ به پایان نرسیده است و شما دانش آموزان بسیجی وظیفه سنگین تری به دوش دارید و آن جنگیدن با دشمنی است که با جنگ نرم جوانان را هدف قرار داده است؛ بنابراین شما دانش آموزان با تحصیل، تهذیب و با ایمان باید به این عرصه وارد شده و به مبارزه با این تهاجم فرهنگی برخیزید.

سروان آشنا تاکید کرد: در حال حاضر دشمن با استفاده از فضای مجازی ، ماهوراه و آسیبهای نوپدید قصد تخریب و نابود کردن  و ضربه زدن به جوان ایرانی را در سر دارد حال همانطور که شهید فهمیده در آن زمان احساس خطر کرد و به میدان جنگ سخت رفت و جان خود را در این راه نثار کرد، دانش آموزان بسیجی نیز باید این دانش آموز و سایر دانش آموزان شهید ۸ سال دفاع مقدس را الگو قرار داده و از ارزشها و اعتقادات انقلاب اسلامی دفاع نمایند.

نظر جدید