سه شنبه، 01 مرداد 1398 00:00 کد مقاله : 13980501002
امین روانان
خبر عجیب در رسانه‌های ورزشی: مزدک میرزایی از ایران رفت؟ صدا و سیما به دنبال تکذیب می‌باشد

تلاش های صدا و سیما برای تکذیب خبر پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ماهواره ای نتیجه نداد.

 

 

 

 

 

خبر عجیب در رسانه‌های ورزشی: مزدک میرزایی از ایران رفت؟ صدا و سیما به دنبال تکذیب می‌باشد.
به گزارش رهیافت جنوب روزنامه ورزشی گل نوشته: مزدک میرزایی به شبکه تلویزیونی ایران اینترنشنال پیوسته؛ هیوا یوسفی از خبرنگاران ورزشی درباره این خبر نوشته: یکی از دوستان ⁧ مزدک میرزایی ⁩ می گوید چند روز پیش گفته می‌خواهد برود ترکیه سفر تفریحی. قرار بوده آخر همین هفته هم برگردد.ظاهرا مدیران صدا و سیما هم دنبالش هستند که شایعه رفتنش به تلویزیون ایران اینترنشنال را تکذیب کنند.
توئیت های افراد نزدیک به مزدک میرزایی در رسانه‌ها و جلد چند روزنامه ورزشی نزدیک به او ، نشان می دهد این مجری و همسرش احتمالا به لندن رسیدند تا او در شبکه ایران اینترنشنال برنامه ورزشی بسازد، به این امید که جای ۹۰ را بگیرند!
تلاش های صدا و سیما برای تکذیب خبر پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ماهواره ای نتیجه نداد.

 

شوک مزدک!


درحالی که مزدک میرزایی به دوستان نزدیکش گفته بود برای سفر تفریحی با همسرش به ترکیه رفته اما انگار اوتصمیمش برای رفتن از ایران را گرفته و بعد از مهدی رستم پور، دمین مجری سرشناس ورزشی سیما شده که سر از شبکه های فارسی زبان در می آورد. البته انیر خسروجردی گزارشگر ورزشی اخبار هم همین مسیر را در پیش گرفت اما موفقیتی بدست نیاورد.
او البته به طور قانونی از کشور خارج شده و دوستانش می گویند قرار نبوده خبر منتشر شود. 
مزدک که هم نسل و دوست صمیمی عادل فردوسی پور،  رضا جاودانی و از همه بیشتر پیمان یوسفی است، تا سال قبل برنامه فوتبال برتر را اجرا می کرد و آن برنامه هم سپرده شد به میثاقی.
مزدک که از گزارشگران خوب سیما بود، این قدر کم به بازی گرفته می شد که کارش شده بود ساخت مستندهای ورزشی.
مستندهایی که چند تای آخرش هم در شبکه مستند مجوز پخش نگرفتند.
آخرین کار مزدک جهان فوتبال در شبکه آپارات بود و خبرآنلاین می‌گویدمیرزایی با خانواده اش به سفر خارج از کشور رفته است.
میرزایی که بدون شک یکی از خوب های نسل جدید گزارشگری در تلویزیون ایران است، در حال حاضر همراه با خانواده اش خارج از ایران حضور دارد. طبق اعلام دوستان نزدیک میرزایی، او هنوز هم همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد. این جنس حاشیه سازی اما برای مزدک یا سایر گزارشگران و مجریان تلویزیون چیز جدیدی نیست.
چند وقت پیش حتی بعد از اینکه پیمان یوسفی به دلیل یک اشتباه، یک ماه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او نیز شنیده می شد. البته که بعدها در جریان یکی از برنامه های تلویزیونی، محبور شدند و با یوسفی ارتباط زنده برقرار کردند تا کذب بودن خبر پناهنده شدن او به یکی از شبکه های خارجی اثبات شود. دقیقا شبیه به همان چیزی که الان برای مزدک اتفاق افتاده و موضوع رفتن او به یکی از شبکه های خارجی خیلی با موضوع رفتن عادل و یا یوسفی فرقی ندارد

برچسب ها :
نظر جدید
پربازدیدها