دوشنبه، 24 تیر 1398 00:00 کد مقاله : 13980424003
امین روانان
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان به ویژه صنعت نفت و گاز قول مساعد دادند
دردیدار استاندارکهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت مطرح شد:قول وزیر نفت برای سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز استان کهگیلویه و بویر احمد


دردیدار استاندارکهگیلویه و بویراحمد با وزیر نفت مطرح شد:قول وزیر نفت برای سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز استان

به گزارش رهیافت جنوب استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان به ویژه صنعت نفت و گاز قول مساعد دادند. حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار کرد. عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد. 

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: وزیر نفت برای حمایت و سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان به ویژه صنعت نفت و گاز قول مساعد دادند.

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت دیدار کرد.

عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار، کلانتری را در این دیدار همراهی کرد.

حسین کلانتری در این دیدار وضعیت و قابلیت های استان را تشریح و تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های بسیاری در بخش های مختلف به ویژه حوزه نفت،گاز و صنعت انرژی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تسهیل در اجرای پروژه مجتمع گردشگری، تفریحی و رفاهی پارک جنگلی یاسوج شد و گفت: می طلبد این پروژه زودتر راه اندازی شود.

وی بیان کرد: انتظار می رود مشکلات کارکنان شرکت نفت و گاز گچساران برطرف شود.

کلانتری خواستار تخصیص و تقویت اعتبارات پروژه های اجرایی استان از سوی وزارت نفت شد و افزود: بیش از ۲۵ درصد نفت و گاز کشور در این استان تولید می شود و باتوجه به این ظرفیت خواستار نگاه ویژه به استان هستیم.

نماینده ارشد اجرایی استان تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد و جذب سرمایه گذار یکی از راهکارها و اولویت های مهم در جهت توسعه همه جانبه این استان است.

زنگنه وزیر نفت نیز در این دیدار عنوان کرد: در خصوص مطالبات و پیشنهادات استاندار استان و در جهت تقویت و توسعه پروژه های کهگیلویه و بویراحمد دستورات لازم به زیر مجموعه این وزارت خانه صادر می شود.

وی همچنین برای حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف استان از جمله صنعت نفت و گاز قول داد و گفت: مجموعه وزارت نفت برای حمایت از پروژه ها و سرمایه گذاری در این استان اعلام همکاری و آمادگی می کند

نظر جدید
پربازدیدها