سه شنبه، 10 اسفند 1400 01:35 کد خبر : 14001210001
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
مهندس حاج عدل هاشمی پورنماینده اسبق کهگیلویه بزرگ درپیامی عیدسعیدمبعث راتبریک گفت
پیام‌تبریک‌سردار"عدل‌هاشمی‌ پور"به‌مناسبت‌مبعث پیامبراکرم

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب،مهندس حاج عدل هاشمی پورنماینده اسبق کهگیلویه بزرگ درپیامی عیدسعیدمبعث راتبریک گفت.پیام‌تبریک‌سردارعدل‌هاشمی‌پوربه‌مناسبت‌میلادپیامبراکرم

سردار عدل هاشمی پور در پیامی فرا رسیدن عید مبعث را  تبریک گفت.بسم الله الرحمن الرحیم

خجسته سالروز آغاز تلألو خورشید عالم تاب نبوت بر پیکر روحانی بهانه خلقت، حضرت محمد (ص) همان که بنا بر نص صریح قرآن « رَسولِ اللَّهِ أُسوَةٌ حَسَنَة» است از راه رسید تا موجبات فخر و سرور جهانیان خاصه پیروان و محبان خاتم النبیین فراهم آید.

آن پیام آور مهر و رحمت و گستراننده ی عدالت که بهترین و جامع ترین توصیفش از زبان خالق هستی رحمه للعالمین است. «وَمَا أَرْسَلْنَاک إِلَّا رَحْمَةً لِلْعَالَمِینَ».

این رسالت عظیم که با کلام نورانی وحی توسط جبرئیل امین بر قلب پاک محمد امین آغاز گردید تا رهایی بشریت از ظلمت در قالب بعثت خاتم پیامبران که از بزرگترین اعیاد مسلمین است شکل گیرد.

اینجانب در کمال فخر و مباهات عید سعید مبعث را به حضور حضرت ولی عصر (عج) مهدی موعود و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای، امت بزرگ اسلام، خاصه ایران اسلامی و تمامی پیروان و محبانش تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سرافرازی و سربلندی ملت خداجوی ایران اسلامي که به حق از بهترین پیروان حضرت رسول اکرم (ص) می باشند را در برابر نظام سلطه از خدای بزرگ مسئلت دارم.

حاج عدل هاشمی پور

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها