چهارشنبه، 13 بهمن 1400 08:51 کد خبر : 14001113001
به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی ، نشست خبری ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر بسیج و سپاه با حضور سرهنگ پاسدار علی جعفری فرمانده سپاه گتوند در این ناحیه برگزار شد.
اجرای بیش از ۱۰۰ برنامه در ایام الله دهه فجر در گتوند

رهیافت جنوب " سرهنگ پاسدار علی جعفری ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارکه فجر با اشاره به آیه ۵ سوره ابراهیم اظهار داشت : دهه مبارکه فجر آغاز عدالت و پیروزی حق بر باطل است و از آن به ایام الله نام برد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند با اعلام برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه درخصوص گرامی داشت دهه مبارکه فجر در شهرستان گتوند گفت : برای اجرای این برنامه ها جلسات متعددی برای هماهنگی در سطح شهرستان و ناحیه مقاومت برگزار شد.

سرهنگ پاسدار علی جعفری به مناسبت آغاز جشن دهه فجر اظهار کرد : انقلاب ما به عنوان اعجاز قرن باعث فروپاشی و از بین بردن منکری بنام رژیم پهلوی و روی کار آمدن حکومتی اسلامی شد که با وجود تمام چالش هایی که دشمنان و معاندین اسلام در طول این ۴۳ سال بر ما ایجاد کردند ، با بهره گیری از مبانی فکری ، ایدئولوژی و با استعانت از مکتب اسلامی در مسیر اصلی ترسیم شده خویش قرار دارد و در حال تبیین اهداف اسلامی است.

 سرهنگ جعفری ادامه داد : اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را به مردم معرفی کنیم باید همه ابعاد این نظام را با همه ابزار های رسانه ای که در اختیار داریم با ظرافت و هنرمندانه به مردم جهان معرفی کنیم.

 وی اضافه کرد : که در سطح شهرستان در ایام الله دهه فجر به صورت متمرکز توزیع بیش از ۲ هزار بسته ی کمک معیشتی از سوی ناحیه مقاومت بسیج ، برگزاری رزمایش ثامن ۱۸ با عنوان روشنگری در بین اقشار مختلف بسیج و محلات ، برگزاری همایش تجلیل از فعالان فضای مجازی ، همایش تجلیل از رزمندگان و خانواده های شهدا و ایثارگران دفاع مقدس و گردان ابوذر شهرستان و همچنین برگزاری برنامه های متعدد هنری و فرهنگی در سطح حوزه ها و پایگاه های مقاومت شهرستان خبر داد.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها