شنبه، 18 دی 1400 19:51 کد خبر : 14001018001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سید یعقوب رضوی
تحقق مطالبه چندین ساله مردم رستم‌آباد و جعفرصادق: آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی اصلاح خط انتقال آب و شبکه توزیع و انشعابات خانگی آب آشامیدنی به روستاهای رستم آباد و جعفرصادق با حضور حاج ابراهیم متینیان نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولان شهرستانی و استانی با اعتبار 108,009,595,902 ریال به طول هجده کیلومتر برگزار شد.
آیین کلنگ زنی اصلاح خط انتقال آب روستاهای رستم آباد و جعفرصادق شهر سلطان آباد رامهرمز

به گزارش «پایگاه خبری رهیافت جنوب»، عصر جمعه ۱۷ دی‌ماه، کلنگ عملیات اجرایی اصلاح خط انتقال آب و شبکه توزیع و انشعابات خانگی آب آشامیدنی روستاهای رستم آباد و جعفرصادق(ع) شهر سلطان آباد شهرستان رامهرمز به زمین زده شد.

 

این طرح در زمینه ی بهبود کیفیت و کمیت آب ارسالی به این دو روستا اهمیت به سزایی دارد و قطعاً پس از تکمیل و بهره برداری از آن ،اهالی روستاهای رستم آباد و جعفر صادق(ع) از رضایت‌مندی بالایی در خصوص آب شرب برخوردار خواهند شد. اجرای عملیات طرح مذکور پس از مناقصه به شرکت پیمانکاری سجاد راه جنوب با مبلغ ۱۰۸,۰۰۹,۵۹۵,۹۰۲ ریال و طول تقریبی ۱۸ کیلومتر، واگذار گردید که پس از کلنگ زنی و تجهیز کارگاه، فاز عملیاتی این پروژه آغاز خواهد شد.

 

شایان ذکر است در این مراسم، حاج ابراهیم متینیان نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، محسن قمشی سرپرست بهره برداری و توسعه آب آبفا استان خوزستان، هرمز بهاروند فرماندار، محمود احمدی رییس امور آبفا منطقه، تنی چند از مسئولان شهرستانی، اهالی و ساکنین آن منطقه حضور داشتند.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها