جمعه، 03 دی 1400 00:05 کد خبر : 14001003001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سید یعقوب رضوی
استاندار خوزستان گفت: پروژه ها و طرح های در دست اقدام شهرستان رامهرمز در تکمیل زنجیره های چرخه صنعتی در زیرمجموعه های نفت و گاز، کمک بسزایی می کند و اشتغالزایی و ارزش افزوده بیشتری را برای استان و شهرستان دارد.
بازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمز

به گزارش «پایگاه خبری رهیافت جنوب»، صادق خلیلیان استاندار خوزستان، حاج ابراهیم متینیان نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام موسوی امام جمعه، اعضای شورای تامین و تنی چند از مسئولان رامهرمز دوم دی ماه در سفر به شهرستان رامهرمز و بازدید از دو پروژه سرمایه گذاری، شرکت پترو پالایش ابوالفارس و بازدید از چند روستای این شهرستان اظهار کرد: استان خوزستان ظرفیت بزرگی از نظر ابعاد مختلف فنی و صنعتی، بخصوص در بخش های مرتبط با صنایع فولاد، زنجیره های مرتبط با نفت و گاز و پتروپالایشگاه و همچنین مسائل مربوط به تأمین برق دارد و در زمینه برق بخشی از نیاز کشور به برق را خوزستان تامین می کند.

 

 

خلیلیان با اشاره به ظرفیت های شهرستان رامهرمز افزود: در منطقه رامهرمز چند طرح مربوط به فولاد، تولید برق و پتروپالایشگاه که پیشرفت مناسبی دارند، در دست اقدام است.

 

 

استاندار خوزستان تصریح کرد: این اقدامات در تکمیل زنجیره های چرخه صنعتی در زیرمجموعه های نفت و گاز، کمک بسزایی می کند و اشتغالزایی و ارزش افزوده بیشتری را برای استان و شهرستان دارد.

 

 

وی با اشاره به شرکت پترو پالایش ابوالفارس رامهرمز بیان کرد: ویژگی که این پتروپالایشگاه دارد این است که در چارچوب اقتصاد مقاومتی قرار دارد و در عین حال به دور زدن تحریم ها از لحاظ فنی، به کشور کمک می کند.

 

استاندار خوزستان در سفر خود به شهرستان رامهرمز به موضوعات آب آشامیدنی، جاده سنگ شکن و جاده‌های مواصلاتی و شرکت پترو پالایش ابوالفارس و همچنین رسیدگی به امور مساجد منطقه پرداخت.

 

بازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمزبازدید استاندار خوزستان از شرکت پترو پالایش ابوالفارس و چند پروژه صنعتی در شهرستان رامهرمز

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها