دوشنبه، 08 آذر 1400 14:56 کد خبر : 14000908001
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
در این جلسه  آقایان ایرج پذیرش از دیشموک به عنوان رئیس و بیت اله درسا از چاروسا به عنوان نایب رئیس و همچنین آقای خسرو دیدار به عنوان نماینده شورای شهرستان در استان انتخاب شدند.
ایرج‌پذیرش رئیس  شورای اسلامی شهرستان کهگیلویه شد

"رهیافت جنوب"

اعضای شورای شهرستان کهگیلویه انتخاب شدند.

اعضای شورای شهرستان کهگیلویه انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، جلسه شورای اسلامی شهرستان کهگیلویه عصر روزیکشنبه7آذرماه1400 در محل فرمانداری شهرستان کهگیلویه، باحضور نمایندگان شوراهای شهر و بخش شهرستان برگزار شد.

امرالله حسینی دبیر برگزاری جلسه شوراهای شهرستان کهگیلویه در خصوص برگزاری این نشست گفت: در این جلسه  آقایان ایرج پذیرش از دیشموک به عنوان رئیس و بیت اله درسا از چاروسا به عنوان نایب رئیس و همچنین آقای خسرو دیدار ب عنوان نماینده شورای شهرستان در استان انتخاب شدند.ایرج‌پذیرش رئیس  شورای شهرستان کهگیلویه شد

دبیربرگزاری نشست برگزاری جلسه شوراهای شهرستان تاکید کرد: در این جلسه تمامی اعضای شوراها شهرستان حضور داشتند و تنها عضوی از شهر قلعه رئیسی در این جلسه نتوانست در رای گیری شرکت و به عنوان گزینه ثبت نام کنند.

وی افزود: شورای شهر قلعه رئیسی در این جلسه نماینده ای معرفی نکرده و گفته می شود که این اعضاء به اجماع برای معرفی گزینه ی واحد نرسیدند تا به این ترتیب اولین فرصت را برای شهر قلعه رئیسی از دست داده باشند.

شرکت نکردن عضوی از اعضای شورای شهر قلعه رئیسی به عنوان یکی از شهرهای شهرستان کهگیلویه نگرانی خود را به همراه دارد چرا قطعا حضور در شورای شهرستان می تواند برای بیان مشکلات این شهر تاثیرگذارباشد

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها