سه شنبه، 02 آذر 1400 20:24 کد خبر : 14000902006
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سید یعقوب رضوی
۴۵۰ بسته معیشتی توسط خیر نیک اندیش آقای «امرالله پرستار» در رامهرمز و حومه توزیع شد.
توزیع بسته های معیشتی در قالب کمک مؤمنانه توسط فرزند رامهرمزی

به گزارش «پایگاه خبری رهیافت جنوب»؛ ۴۵۰ بسته معیشتی در پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه توسط «خیر نیک اندیش آقای امرالله پرستار فرزند شهید الماس» در رامهرمز و حومه تهیه و توزیع شد.

 

کمک خیر نیک اندیش رامهرمزی به نیازمندان و شناسایی افراد نیازمند رامهرمز و حومه برای توزیع بسته‌های معیشتی از نیمه دوم ۱۳۹۸ شروع و در بدو ورود ویروس منحوس کرونا همچنان ادامه دارد.

 

این خیر نیک اندیش از نیمه دوم ۱۳۹۸ تا کنون بیش از ۲۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان رامهرمز و حومه توزیع نموده است.

 

آقای «امرالله پرستار» خیر نیک اندیش از اوصاف کمک خیرخواهانه مومنانه التیام دلِ مردم را این‌طور گوشزد کرد: خدمت به خلق خدا، در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثواب فراوانی دارد. حتی در روایات، دستگیری از دیگران و گره گشودن از مردم، نسبت به برخی اعمال عبادی نظیر حج یا عمره مستحب، از ثواب والاتری برخوردار است. همین ادله باعث شده که بصورت ویژه و جدی دنبال فرصت و جذب اعتبارات از نهادهای شخصی در جهت توزیع بسته‌های حمایتی بعدی باشیم و إن شاءالله بزودی مرحله ششم هم محقق خواهد شد.

 

 

این فرزند شهید والامقام در پایان اظهار داشت: کمک به هم نوعان یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که هر فردی می تواند در طول زندگی خود آن را تجربه کند تا زندگی خود و دیگران را تا پایان عمر بیمه کند.

 

«چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند

تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی»

 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها