شنبه، 15 آبان 1400 08:35 کد خبر : 14000815001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
حراست شركت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری حائز رتبه برتر از میان حراست های مناطق نفت خیز جنوب شد

رهیافت جنوب؛ حراست شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری حائز رتبه برتر از میان حراست های مناطق نفت خیز جنوب شد.
حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ از میان حراست های شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب حائز رتبه برتر گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری:
• رئیس حراست شرکت آغاجاری با اعلام این خبر اظهار داشت:عملکرد سال ۱۳۹۹حراست های شرکت های تابعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در حوزه های تخصصی مطابق مستندات و اطلاعات ارسالی و رصد مستمر حوزه های متناظر و بر اساس شاخص های حرفه ای و تخصصی سازمان حراست مورد ارزیابی وسنجش قرار گرفت و حراست شرکت آغاجاری در مجموع ارزیابی عملکرد مفتخر به کسب رتبه نخست گردید.
• مهندس اله مراد کمائی افزود:حوزه های ارزیابی شده شامل معاونت های :عملیات- پرسنلی- خبر- حفاوا- الکترونیک - پشتیبانی - آموزش و برنامه ریزی و نظارت بوده است.
• کمائی کسب رتبه برتر حراست شرکت آغاجاری طی ۵ سال متوالی را متاثر از رویکرد جهادی و تخصصی شدن فعالیت های حراست و مبتنی بر اصول و ارزش های حاکم بر سازمان حراست عنوان کرد و گفت:پویایی و اقتدار حراست در سازمان مرهون حمایت وهمراهی مدیران عامل شرکت‌ و تعامل سازنده با دیگر ادارات است و سربازان‌حراست بعنوان پیشگامان تامین امنیت در خط مقدم تولید نقش کلیدی و موثری را در راستای استمرار تولید ایمن و پایدار ایفا می نمایند

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها