پنج شنبه، 29 مهر 1400 13:35 کد خبر : 14000729003
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
دقایقی پیش فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی بر اثر حادثه تلخ خودسوزی در 2 روز گذشته مقابل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، دار فانی را وداع گفت .
فرزند شهیدی‌که خودسوزی کرده بود فوت کرد

"رهیافت‌جنوب"

دقایقی پیش فرزند شهید کهگیلویه و بویراحمدی بر اثر حادثه تلخ خودسوزی در 2 روز گذشته مقابل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، دار فانی را وداع گفت .

مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد از فوت فرزند شهید برازیده که 2 روز پیش به دلیل خودسوزی جلوی این اداره کل در شهر یاسوج به بیمارستان منتقل شده بود خبر داد.

گفتنی است، تنها فرزند شهید برازیده قهرمان دیروز جبهه های هشت سال دفاع مقدس که جهت اشتغال و وام به تنها پناهگاه خود یعنی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مراجعه کرد در روزهای گذشته جلوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اقدام به خودسوزی کرد.

نظر جدید

نظرات
  • 《یادمانها》
    شنبه، 01 آبان 1400 01:27
    0
    اگر کسی دق کند و بمیرد شهید حق است چنان این درد جانکاه هست که قلب هر انسانی را به درد می آورد شهید جانش را داد تا مملکت و کشور در آسایش و امنیت باشد و فرزند شهید به گونه ای دیگر جانش را به قربانگاه برد تا بی کفایتی و بی لیاقتی و ناسپاسی کسانی که در خواب غفلتند بیدار کند. این یک هشدار جدی است به تمامی مسولین کشورو نهایت بی شرمی کسانی است که مسبب این موضوع شدند خدا میداند در کشور و استان چندین خانواده شهدای دیگر در این شرایط باشند و ما بی اطلائیم؟! انسان باورش نمی شود که مسولین ما اینقدر بی کفایت باشند که از پس یک مشکل بر نیایند و جامعه را دچار چالش و حوادث تلخی که افکار عمومی را جریحه دار نمایند. این نتیجه بی تقوایی مسولین ماست و سیستم مدیریتی کشور که به بیماری سرطان سلیقه ای و حکم رانی شخصی مبتلا شده و هر کسی در این مملکت پست و مقام گرفت فقط به سلیقه شخصی و افکاری خود مدیریت می کند و قانون و شرع و عرف هیچ جایگاهی در مدیریت او ندارد.و تا زمانی که چنین مدیریتی در کشور حکم فرماست در انتظار حوادث تلخ تری باشید
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها