پنج شنبه، 15 مهر 1400 07:57 کد خبر : 14000715003
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
عیسی شهامت :معرفی شهرداران در استان کهگیلویه و بویراحمد حتما باید از فیلتر قانون بگذرد
ردصلاحیت هشت"شهردار" کهگیلویه‌وبویراحمدی

"رهیافت جنوب"

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب،هشت شهردارمنتخب شورای ششم از شهرهای استان کهگیلویه وبدیراحمدردصلاحیت شدند.

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد از ردصلاحیت هشت شهردار مُنتخب شورای ششم در شهرهای این استان خبرداد و اظهارداشت: متاسفانه شهرداران پیشنهادی از سوی اعضای شورای این شهر ها فاقد صلاحیت های لازم در این مسئولیت بودند.

عیسی شهامت: شهرداران مُنتخب اعضای شوراهای ششم شهرهای چُرام، دوگنبدان، لنده، لیکک، قلعه رئیسی، سی سخت، پاتاوه و دیشموک براساس قانون صلاحیت های لازم برای بدست گرفتن شهرداری این شهرها را نداشتند.

وی با بیان اینکه اعضای شوراهای ششم شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد باید دقت های لازم قانونی در معرفی مُنتخبان شهرداری ها را داشته باشند، اظهار داشت: ما باید بر اساس قانون نسبت به تایید صلاحیت شهرداران اقدام کرده و انتظار داریم اعضای شوراهای شهرها به این نکته دقت کنند.آقای شهامت گفت  متاسفانه سرپرست شهرداری دوگنبدان از نیروهای قراردادی شهرداری بود و نه نیروی رسمی.

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد دررابطه باردصلاحیت سرپرست شهرداری دوگنبدان در این استان بعد از ۴۸ ساعت، خاطرنشان کرد: سرپرست شهرداری دوگنبدان تنها پس از دو روز از معرفی بدلیل رعایت نشدن قانون از سوی شورای این شهر ردصلاحیت شد.

عیسی شهامت :معرفی شهرداران در استان کهگیلویه و بویراحمد حتما باید از فیلتر قانون بگذرد./ایلنا

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها