چهارشنبه، 24 شهریور 1400 22:39 کد خبر : 14000624004
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سید یعقوب رضوی
دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان: خوزستان قلب تپنده کشور است و رفع مشکلات عدیده آن برای ما ضروری‌ست.
نشست کمیته‌های تخصصی جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب با استاندار خوزستان

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، نشست کمیته های تخصصی جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب باحضور مهندس هوشنگ صالح راد رئیس جمعیت، علی پاینده جانشین و هئیت همراه شورای راهبردی جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی خوزستان با دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان در محل استانداری استان برگزار شد.

 

در این جلسه دکترصادق خلیلیان استاندار خوزستان در دیدار با هوشنگ صالح راد رئیس جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی خوزستان گفت: باعنایت به جایگاه ویژه خوزستان در کشور تمام تلاشمان را برای رفع مشکلات مردم استان بکار گیری می کنیم.

وی همچنین در ادامه اشاره به اینکه خوزستان در زمینه توسعه و بهبود زیرساخت های خدمات با مشکلاتی مواجه است،بیان کرد: برای رفع این چالش ها، وعده هایی داده شده است که باید تامین منابع مالی آنها نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

این مقام مسئول در بخش دیگری با استقبال از جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی استان خوزستان، گفت: از تمام ظرفیت های این جمعیت در راستای رفع مشکلات استان بهره خواهیم برد.

دکتر خلیلیان همچنین به اهمیت کار جهادی و حل مشکلات مردم پرداخت و گفت: خوزستان نیاز به کار شبانه روزی جهادی دارد و همه باید دغدغه های مقام معظم رهبری در مورد مشکلات استان خوزستان را حل کنیم.

 

وی تاکید کرد: امید بخشیدن به مردم که در بیانیه گام دوم به آن اشاره شده در خوزستان با رفع مشکلات مردم می تواند محقق شود در استان خوزستان جایی برای آزمون و خطا وجود نداردو باید سریع وارد میدان عمل شویم وقتی برای تعلل وجود ندارد .

استاندار خوزستان در خصوص مردم خوزستان گفت: مردم استان مستحق هر گونه خدمت هستند و باید برای خدمت به مردم خوزستان شبانه روز کار و تلاش جهادی صورت گیرد و فرموده امام راحل(ره): مردم ولی نعمت ما هستند ما در خدمتگذاری به همه مردم استان با تمام توان وارد عمل خواهیم شد و با استعانت از خداوند بزرگ ان شاءالله بر مشکلات پیروز خواهیم شد.

 

مهندس صالح راد نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت های کمیته های تخصص جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب، گفت: جمعیت تحول و توسعه گام دوم انقلاب اسلامی استان خوزستان دارای کمیته های تخصصی بسیاری در زمینه های محتلف از قبیل آب و فاضلاب و غیره است.

 

وی با اشاره به پافشاری برخی افراد برای ماندن بر صندلی‌های ریاست افزود: جوانان باید با کارهای جهادی و مسوولیت اقدامات فرهنگی وارد عمل شوند و به اصلاح امور بپردازند.

 

مهندس صالح راد در ادامه گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب که منشور و چراغ راهنمایی حرکت مسولین ارشد نظام و سلسه مراتب مدیریت کشور تا پایین دست، خدمت رسانی و توجه به قشر محروم یک اصل مهم است و هر مسولی که پست میز بنشیند و مسولیت قبول کند لازم است خود را خادم مردم بداند نه اینکه رئیس مردم.

 

رئیس جمعیت با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و همه مسولان لازم است خود را ملزم به خدمتگزاری به مردم و رسیدگی به مشکلات آنها را در اولویت قرار دهند، گفت: مردم ولایت مدار و شریف خوزستان همواره مدافعین صدیق نظام ،انقلاب،دین اسلام و اهل بیت بوده و هستند.

 

مهندس صالح راد در پایان جلسه از استاندار به دلیل تلاش شبانه روزی استاندار برای حل مشکلات مردم قدردانی کرد و گفت: در راستای کمک به رفع مشکلات مردم استان از تمام ظرفیت ها و نیروهای متخصص گام دوم انقلاب استان خوزستان را بکار گیری کند تا بتوانیم در حل مشکلات به استاندار جهادی و ارزشی کمک کنیم.

 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها