جمعه، 29 مرداد 1400 15:18 کد خبر : 14000529002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :سید یعقوب رضوی
علی‌اصغر حسینی نیک مدیر شبکه بهداشت و درمان رامهرمز از پیگیری حاج ابراهیم متینیان و با مساعدت دکترفرهاد ابول نژادیان در تأمین و تحویل یک دستگاه اکسیژن ساز با ظرفیت تولید ۶۰۰ لیتر اکسیژن در هر دقیقه به أرزش ۲۵ میلیارد ریال در بیمارستان مادر این شهرستان خبر داد.
تجهیز یک دستگاه اکسیژن‌ساز به ارزش ۲۵ میلیاردریال به بیمارستان مادر رامهرمز

به گزارش پایگاه خبری «رهیافت جنوب»، علی‌اصغر حسینی نیک در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری مجدانه حاج ابراهیم متینیان نماینده‌ی مردم شریف رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی و با مساعدت دکترفرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، یک دستگاه اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری به أرزش ۲۵ میلیارد ریال در راستای نوسازی تجهیزات بیمارستان، دستگاه اکسیژن ساز جدید با هدف ارائه خدمت در بحران کرونا و پساکرونا به مردم وافزایش کیفیت خدمات دهی به بیماران کرونایی تأمین و تحویل این بیمارستان داده شد.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان رامهرمز بیان کرد: دستگاه اکسیژن ساز یا همان تغلیظ کننده«غلیظ کننده» اکسیژن یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین وسایل پزشکی است که این دستگاه در هر دقیقه ۶۰۰ لیتر اکسیژن خالص مورد نیاز بیمارستان را به طور مستمر تامین می‌کند.

 

وی با بیان اینکه دستگاه‌ مذکور جهت پیشگیری از کمبود و ٱفت فشار اکسیژن در بخش‌های مراقبت‌های ویژه از ضروریات بیماران مبتلا به کرونا محسوب می‌شود، افزود: در این بحران کرونا نماینده‌ی شهرستان و مسئولان دانشگاه با همدلی و همفکری درصدد رفع کمبودهای بهداشتی درمانی بهداشتی شهرستان می باشند.

 

حسینی نیک در پایان گفت: از مردم نیز درخواست داریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی به فکر سلامتی خود و سایر شهروندان باشند و از شیوع بیشتر این ویروس پیشگیری کنند.

 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها