چهارشنبه، 16 تیر 1400 11:36 کد خبر : 14000416002
تقابل دو جریان قدرت فعلی و گذشته؛
نویسنده خبر :امین روانان
روز گذشته جلسه تجلیل از اعضای شورای هماهنگی ستادهای مردمی و ستادهای جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آیت الله رئیسی با حضور ستار هدایتخواه رئیس شورای ائتلاف انقلاب اسلامی و نماینده مردم در ادوار گذشته و سیدناصر حسینی نماینده مردم گچساران و باشت، برگزار گردید و در این نشست هدایتخواه، سیدقدرت و سیدناصر حسینی نیز به سخنرانی پرداختند و هدایتخواه ضمن سخنرانی، در خصوص حوزه انتخابیه گچساران و باشت اظهار نظر کرد.
واکنش‌ شدیداللحن تاجگردون به صحبت‌های هدایت‌خواه؛ گچساران از بند امثال شما آزاد شده بود!

رهیافت جنوب "ستار هدایت‌خواه: خرمشهر «گچساران» سال‌ها در اشغال جریان فاسد، رانت‌خوار و اشرافی وابسته به جریان فکری خاص بود خداوند آن را آزاد کردغلام رضا تاجگردون نماینده سابق شهرستان‌های گچساران و باشت امروز در خصوص جلسه دیروز، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
خرمشهر را خدا آزاد کرد.
شنیدم انسان معلوم الحال پس زده شده از دامن مردم عزیز بویراحمد، فرد پیشانی پینه بسته به تظاهر، در کنار نوکر سرسپرده رانده شده از دامن مردمان مظلوم پاک فطرت گچساران وباشت باد به غبغب انداخته و افاضه لجن مال فرمودند و گفتند خرمشهر (گچساران) را خدا آزاد کرد. گچساران در بند نبود و هشت سال گذشته از بند کثیف امثال شما رهایی پیدا کرده و آزاد شده بود. اگر چند صباحی بویی می‌شنوی و فکر می‌کنی می‌توانی مجدد این مردم و این خطه را به دست نوکران سرسپرده‌ات به بند کشی اشتباه می‌کنی. این بو، بوی کباب نیست. حال که به لطف همه یارانت و در میدان بدون رقیب واقعی و با مشارکت حداقلی چند صباحی بر کرسی غصبی می‌نشینید فراموش نکنید تاریخ به شما بارها درس حکمت و اخلاق آموخت و پند نگرفتید و کی می‌شود چون یاران سرسپرده‌ات پرده ستاری خدا کنار رود و آنچه که نباید آشکار گردد هویدا شود. بنشینید و حکمت الهی را ببینید. امام فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد تا هیچگاه امثال من که بسیجی کوچک آزادسازی خرمشهر بودیم فراموش نکنیم خدایی هست که می‌تواند بر همه قدرتها تسلط یابد. منتظر می‌مانیم.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها