پنج شنبه، 10 تیر 1400 10:37 کد خبر : 14000410001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
این دو شرکت فولادی قرار است در زمینه ی تولید ورق های فولادی ،شمش و میلگرد و ... فعالیت کنند و پس از کلنگ زنی به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال  ۴۰۰۰ نفر را فراهم می کنند.با این دو شرکت شهرستان رامهرمز به زنجیره تولید فولاد کشور وصل می شود.
آئین کلنگ زنی فولاد رامهرمزبا حضور معاون وزیر/اتصال رامهرمزبه زنحیره تولید فولاد کشور/متینیان سردار اشتغال زایی پیشگام نمایندگان خوزستان در جذب سرمایه گذار

رهیافت جنوب؛ با تلاش های ابراهیم متینیان نماینده شهرستان های رامهرمز و رامشیر و با مشارکت بخش خصوصی آئین کلنگ زنی دو شرکت فولادی با حضور معاون وزیر صمت ،معاونت حقوقی مجلس وزارت صمت و استاندار خوزستان در روز پنج شنبه مورخه ۱۰ تیرماه در ناحیه صنعتی مربچه برگزار می گردد.

این دو شرکت فولادی قرار است در زمینه تولید ورق های فولادی ،شمش و میلگرد و … فعالیت کنند و پس از کلنگ زنی به صورت مستقیم و غیر مستقیم زمینه اشتغال  ۴۰۰۰ نفر را فراهم می کنند. با این دو شرکت، شهرستان رامهرمز به زنجیره تولید فولاد کشور متصل می شود .

سال گذشته نیز با مشترک بخش خصوصی کلنگ پترو پالایش نفت بخش ابوالفارس نیز به زمین زده شد که هم اکنون مراحل تجهیز کارگاه و تسطیح این پروژه در حال اجراست و زمینه اشتغال بسیار خوبی را در منطقه به وجود آورده است.

هم اکنون یکی از بزرگترین چالش های شهرستان رامهرمز موضوع بیکاری و سرمایه گذاری هست که از زمان نمایندگی ابراهیم متینیان قدم های بسیار خوبی در زمینه اشتغال و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برداشته شده است. 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها