سه شنبه، 08 تیر 1400 08:28 کد خبر : 14000408001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
آزمون استخدامی آموزشیاران سوادآموزی این استان  همزمان با سراسر کشور جمعه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ از سوی جهاد دانشگاهی استان برگزار می‌ شود. 
زمان آزمون استخدامی آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سید حمدالله خواهش نیک اظهار داشت: این آزمون استخدامی ویژه آن عده از آموزشیاران  سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد است که دارای سابقه فعالیت بین سال‌ های ۱۳۷۹ تا ۱۳۹۲ باشند. 

وی افزود: پرونده این عده از آموزشیاران سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد باید در کارگروه ‌های شهرستان، استان و کشور تأیید شده باشد. 

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سازمان نهضت سوادآموزی کشور هیچگونه قرارداد و تفاهم‌  نامه با هیچ مؤسسه، شرکت و بنیاد حقیقی و حقوقی برای سؤالات این آزمون استخدامی منعقد نکرده است. 

خواهش نیک عنوان کرد: منابع این آزمون استخدامی همان مواردی است که در سایت سازمان نهضت سوادآموزی کشور اعلام شده است. 

وی ابراز داشت: داوطلبان این آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد مراقب تبلیغات مبنی بر ارائه سؤالات از سوی برخی افراد سودجو  باشند. 

خواهش نیک گفت: منابع تخصصی این آزمون استخدامی در سایت سازمان نهضت سوادآموزی کشور به نشانی اینترنتی savad. Ir بخش  پنجره الکترونیکی وجود دارد. 

وی اظهار داشت: مکان برگزاری این آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد هنگام توزیع کارت ورود به جلسه از سوی کارکنان جهاد  دانشگاهی استان به داوطلبان اعلام می‌ شود. 

بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ نرخ باسوادی گروه سنی ۱۰ تا ۴۹ سال در کهگیلویه و بویراحمد ۹۲.۷ درصد است. 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها