دوشنبه، 31 خرداد 1400 09:28 کد خبر : 14000331001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
پیام تقدیر رییس ستاد مناطق جغرافیایی استان خوزستان در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ۱۴۰۰

رهیافت جنوب؛ دکتر علی اکبر حبیبی بهروز  رئیس ستاد مناطق جغرافیایی استان خوزستان در پیامی از حماسه حضور مردم در پای صندق های رای تقدیر وتشکر کرد   روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مردم شریف ایران عزیز با حضور پرشور خود حماسه آفریدند و برگ زرین دیگری به افتخارات میهن عزیزمان ایران اسلامی افزودند و با مشارکت عزتمندانه خود توانسته اند دشمنان را ناامید کنند.

ابتدا این پیروزی بزرگ را به ملت شریف ایران که پیروز واقعی انتخابات باشکوه هستند، و به محضر مبارک رهبر عظیم الشان جمهوری اسلامی و همچنین خدمت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب و محبوب مردم تبریک عرض می نمایم.
✏جناب آیت الله رئیسی محضر مبارکتان معروض می دارد مردم شریف و همیشه در صحنه با تمام مشکلات و ناملایمات زندگی، وظیفه خود را به درستی انجام داده اند و وفاداری خود را به نظام و کشور با بیعت مجدد با مقام معظم رهبری (با حضور در انتخابات باشکوه و پرشور) به اثبات رسانده اند و وکالت خود را در این دوره حساس و پُر دردسر به شما سپرده اند و نشان داده‌اند که طرفداران شما از همه آحاد مردم هستند.

پیام تقدیر رییس ستاد مناطق جغرافیایی استان خوزستان در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ۱۴۰۰

و اما از مردم خوزستان بگویم که با جمیع مشکلات و وجود بیماری منحوس کرونا در گرمای ۶۰ درجه آمده اند با رای خود به شما بگویند که خوزستان با همه درآمدهایش برای کشور، بیشتر مناطق آن از امکانات اولیه زندگی محروم است- بی صبرانه منتظر تصمیمات فوری و بی‌وقفه حضرتعالی در جهت رشد و تعالی رسیدن به جایگاه واقعی خود است و این مهم با روحیه مدیریتی جهادی و مردم داری ای که در شما سراغ دارند، امکان پذیر است.
◀️همانند مواردی را که قبلاً در حق آنها لطف داشتید (به خصوص مشکلات هفت‌تپه) مردم استان انتظار دارند که این دوره با وجود این همه مشکلات با بهره گیری از فرزندان خوزستان، نخبگان، تحصیل‌کردگان و روشنفکران و دلسوزان کشور و مردم و کسانی که آمادگی خود را جهت یاری رساندن و مشورت به دولت شما جهت کمک به خوزستان و رهایی از وضعیت کنونی اعلام کرده‌اند، در صورت نیاز استفاده نمایید.
🔰 در این مدت محدود به بعضی از نقاط استان جهت مشارکت در انتخابات، سفر کرده‌ام که بعد از گذشت این چند سال و دیدن این همه محرومیت خجالت میکشیدم که در مورد پیشنهادم نسبت به حضور در انتخابات صحبت کنم اما با همه این مشکلات و محرومیت ها، مردم به پیام رهبری و شرکت در انتخابات لبیک گفتند و به شما اعتماد کرده‌اند (گزارش کامل بازدیدها به حضورتان ارسال می گردد)- التماس دعا و اقدام عاجل داشته اند. (جهت رفع محرومیت و امکانات اولیه وخواسته‌های به حق خوزستان)
 🔆 در پایان از مردم و مسئولین محترم هم گله‌مند و هم خواهشمندم یکبار برای همیشه از خواسته های بیجا و توقعات فردی خود بگذرند و به فکر انجام کارهای عام‌المنفعه و انجام حقوق عمومی خوزستان باشند که به رشد و تعالی عدالت اجتماعی و معیشت مردم منتج گردد که با انجام این مهم خیلی از خواسته های فردی و مشکلات کوچک مرتفع می گردد.
جا دارد مجدداً تقدیر و تشکر ویژه از حضور یکایک مردم شریف استان خوزستان داشته باشم.

 و من الله توفیق 
علی اکبر حبیبی بهروز 

()

نظر جدید

نظرات
  • بهنام نیک فرجام
    دوشنبه، 31 خرداد 1400 13:52
    0
    احسنت بر این قلم توانا و متن شیوا 👏 دکتر جان کمبودها ،نارسایی ها ، کم توجهی ها و از همه مهمتر صدای سوء مدیریت ها ومظلومیت خوزستان قهرمان را به رئیس جمهور منتخب گزارش دهید. صدای مظلومیت مردم خوزستان باشید 🌹
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها