سه شنبه، 25 خرداد 1400 19:19 کد خبر : 14000325002
نویسنده خبر :سیروس بزمی
اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی، جهیزیه به تعدادی از زوج های جوان این شهرستان اهدا شد.

جناب سرهنگ غلامی نژاد جانشین محترم سپاه ناحیه بهمئی ضمن خیر مقدم به حاضرین در این مراسم گفت: برنامه ای که تدارک دیده شده از برکات انقلاب اسلامی است، انقلابی که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه تشریح و احیا شده و از طرفی برای تثبیت به حفظ این انقلاب خون ها ریخته شده و چندین هزار شهید در این راه تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس

وی گفت: سپاه پاسداران در کنار مردم برای حفظ انقلاب و نظام تلاش های زیادی می کند، وظیفه ذاتی سپاه حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن است، سپاه یک نهاد دارای انعطاف می باشد و در تمام عرصه ها برای حفظ نظام آماده است، خصوصاً با توجه به مشکلات امروزی بویژه مشکلات اقتصادی، سپاه و بسیج وارد کار شدند.

جناب سرهنگ غلامی نژاد افزود: در بحث محرومیت زدایی، ساخت مسکن مددجویان، لوله کشی گاز خانگی و آبرسانی به روستاها، اهدای جهیزیه به زوج های جوان  فعالیت می کند.

جانشین سپاه ناحیه بهمئی گفت: سپاه در مواقع باران که مشکلاتی برای مردم بوجود می آید در کنار مردم هست و خواهد بود و امروز این هدایا یعنی جایزه ازدواج جوانان از طریق مقام معظم رهبری به شما جوانان اعلام می شود.

 وی در پایان گفت : در بحث انتخابات مقام معظم رهبری فرمودند : شرکت در انتخابات یک تکلیف الهی است، از طرفی کاندیدای اصلح هم یک تکلیف شرعی است و ما باید تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا حضور حداکثری در پای صندوق های رای داشته باشیم و حماسه ای خلق کنیم. در این باره نظرات و صحبت‌های ولی فقیه برای همه ما فصل الخطاب و نقشه راهی است برای انتخاب کاندید اصلح.
در ادامه حجة الاسلام عرفانی نیا مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بهمئی گفت: انقلاب اسلامی از بدو بوجود آمدن، نهاد‌هایی جهت خدمت رسانی به محرومان تشکیل داد، از جمله کمیته امداد، بنیاد مستضعفان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جهاد سازندگی که  الحمدالله در این چند ساله انقلاب، خدمات شایان توجه به محرومان انجام دادند، ولی دشمنان ایران اسلامی سعی دارند این نهادهای خدمت رسان را تضعیف  ‏کنند.

اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس
 وی در همین رابطه افزود: دشمنان خارجه و دنباله‌های داخلی آنها با تحریف این خدمات سعی دارند خدمات جمهوری اسلامی را کمرنگ جلوه دهند.

وی در پایان گفت: در بحث انتخابات ریاست محترم جمهوری و شورای شهر، معیار های طرح شده از طرف مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و به فضل الهی با حضور پرشور پای صندوق های رای برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کنیم.

اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس

اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس اهدای جهیزیه به زوج های جوان به همت معاونت بسیج سازندگی ناحیه بهمئی + جزئیات و عکس

نظر جدید

نظرات
  • sadekg
    سه شنبه، 25 خرداد 1400 20:27
    0
    احسنت
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها