سه شنبه، 28 اردیبهشت 1400 14:55 کد خبر : 14000228003
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
شهیدقمصور افروغ در سال 1343در روستای ((سرغل )) از توابع بخش دیشموک در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. وی از لحاظ اخلاقی و برخورد بامردم مورد توجه عام وخاص بود .یک بار از طریق بسیج عازم جبهه شد و بعداز چهارماه خدمت در بسیج کردستان ، در عملیات فاو نیز شرکت نمود .اوبرای مرتبه سوم و چهارم در جبهه حضور یافت . آنگاه به عنوان تیربارچی در عملیات کربلای 4 شرکت و در تاریخ4/10/1365در ((جزیره مینو ))به درجه رفیع شهادت نائل گردید
              مادرشهید"افروغ"                 به فرزندشهیدش پیوست

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب مادرشهیدسرافراز قمصورافروغ آسمانی شد.

 مرحومه کربلایی « دختربس ضرابیان نیکو» مادر شهید قمصور افروغ بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع و به فرزند شهیدش پیوست.
 گفتنی است شهید قمصور افروغ در سال 1343در روستای ((سرغل )) از توابع بخش دیشموک در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. وی از لحاظ اخلاقی و برخورد بامردم مورد توجه عام وخاص بود .یک بار از طریق بسیج عازم جبهه شد و بعداز چهارماه خدمت در بسیج کردستان ، در عملیات فاو نیز شرکت نمود .اوبرای مرتبه سوم و چهارم در جبهه حضور یافت . آنگاه به عنوان تیربارچی در عملیات کربلای 4 شرکت و در تاریخ4/10/1365در ((جزیره مینو ))به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

علیرضا افروغ برادر شهید قمصور افروغ هم اکنون مسئولیت مدیریت مرکز بهداشت و درمان دیشموک را برعهده دارد.              مادرشهید              مادرشهید مراسم تشییع،تدفین و خاکسپاری آن مرحومه مورخه 29/2/1400 راس ساعت 7 صبح  با رعایت دستورالعمل های بهداشتی منعقد می گردد.

پایگاه خبری رهیافت جنوب مصیبت وارده رابه خانواده شهیدوالامقام"افروغ"تسلیت عرض مینماید.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها