دوشنبه، 30 فروردین 1400 11:04 کد خبر : 14000130001
نویسنده خبر :سیروس بزمی
اقدام قابل تحسین خانواده های مرحوم باقر رحمت فر( آشنا) در برگزاری مراسم بدون تشییع این مرحوم

رهیافت جنوب/ بسم الله الرحمن الرحیم 
( السلام علی اهل دیار من المومنین و المومنات انتم لنا فرت نحن انشاءالله بکم لاحقون) 
چند ماهی است که ویروس وحشتناک کرونا خواب راحت را از چشمان جهان ربوده، تمام زوایای زندگی بشر تحت تأثیر قرار گرفته و در این بازار آشفته کرونایی، بیشترین آسیب را کسانی می‌بینند که عزیزشان را از دست می‌دهند، فرقی ندارد کرونا باعث شده تا دیگر در میان ما نباشد یا دلیل دیگری داشته است.
بدترین چیزی که کرونا باعث آن بوده، این است که حتی نمی‌توان مراسمی برای تازه درگذشته گرفت که کمی از غم غربت این لحظه‌ها بکاهد.فلذا
درگذشت برادر و عموی عزیزمان مرحوم کربلایی باقر رحمت فر( آشنا) مردی مهربان با اخلاق،درستکار وسفره دار چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند ولی در برابر تقدیر خداوند بزرگ چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.

هستی بخش زندگی بود چه حیف که دیگر نیست ولی طنین صدای دلنشینشان همچنان در گوشمان , مهربانیشان در قلب هایمان و چهره شان در یاد ما جاودانه باقی خواهدماند.بانهایت تأثر و تاسف درگذشت این عزیز سفر کرده به دیار حق را به اطلاع عموم میرساند و اعلام میداریم که به دلیل همه گیری ویروس منحوس کرونا هیچ گونه مراسم یادبودی یا تجمعی در منزل ایشان و در قبرستان برگزار نمی‌گردد و مراسم خاکسپاری مطابق پروتکل های بهداشتی و درچارچوب ابلاغیه ستاد کرونا انجام میگردد.

ضمن تشکر و سپاس فراوان ازهمه اقوام، فامیل، دوستان، همکاران، طوایف مختلف که به هر صورتی با خانواده مرحوم ابراز همدردی کردند صمیمانه سپاسگزاریم.(کمال آشنا)
شماره تماس ها
محمدتقی آشنا۰۹۱۶۸۲۶۱۹۲۵
عطب الله آشنا۰۹۱۶۳۵۰۳۵۰۶
اکبر رحمت فر ۰۹۹۱۰۹۲۷۱۱۰
لطیف آشنا ۰۹۱۶۰۲۹۸۲۴۱
مراد آشنا ۰۹۳۹۲۱۷۱۱۳۴
از طرف خانواده های آشنا و سایر بستگان

پایگاه خبری رهیافت جنوب ضمن عرض تسلیت به خانواده های این مرحوم، از این اقدام خوب و قابل تحسین آنها کمال تقدیر و تشکر را دارد.

اقدام قابل تحسین خانواده های مرحوم باقر رحمت فر( آشنا) در برگزاری مراسم بدون تشییع این مرحوم

نظر جدید

نظرات
 • محسن
  دوشنبه، 30 فروردین 1400 12:22
  0
  خیلی وقت هست کسی مراسم نمیگیره فک کنم چیز جالبی هم نیست ...این هفته چندین کرونایی فوت کردند و هیچ مراسمی هم در کار نبود .. خداوند ایشان را رحمت کند ...
  پاسخ ها به این نظر
 • طاهریان
  دوشنبه، 30 فروردین 1400 13:16
  0
  خدا رحمتشون کنه انسان شریفی بود . کار بسیار پسندیده ای است ولی کاش مراسمات شادی و عزاداری خیلی وقت پیش مدیریت میکردند ....
  پاسخ ها به این نظر
 • حبیبی اصل
  دوشنبه، 30 فروردین 1400 16:50
  0
  باعرض تسلیت خدمت خانواده بزرگ،بافرهنگ و محترم آشنا وسایرمنسوبین.خداوند سبحان مرحوم مغفوررارحمت فرماید به برکت فاتحه وصلوات.. از خانواده با اصالت آشنا به خاطر این اقدام که در جهت سلامت مردم شهرستان بهمئی انجام دادند سپاسگزاریم.خداوند به شما صبر بر مصیبت عنایت بفرمایند.
  پاسخ ها به این نظر
 • بهمن آقازاده
  دوشنبه، 30 فروردین 1400 21:11
  0
  باسلام خدمت خانوادهای رحمت فر وعرض تسلیت جانسوربرادرمحترم کربلایی باقررحمت فر که ایزدمنان ناعل شد امیدوارم باتوجه به شرایط پیش آمده واضطراری کشورکه اجبارا برای جلوگیری ازگسترش دادن این بیماری منحوس توانایی حضوروعرض تسلیت ازنزدیک راندارم امیددارم ک به حق تعالی غم آخرتون باشه ومارادرغم خودتون شریک بدانید واقعاازمرگ کربلای تاسف بسیارخوردیم چراک این بزرگ مردبااخلاق و منش فراوان شناخته شده بودن باعرض معذرت بازم به علت ک نتوانستیم حضورا خدمت حانواده ایشان برسیم برای عرض تسلیت
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها