دوشنبه، 16 فروردین 1400 23:12 کد خبر : 14000116001
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
حبیبی منش : دستورات قاطع جهت دستگیری متهمین متواری صادر گردیده است. دادسرای شهرستان با کسانی که سلاح سرد و گرم، حمل و یا استفاده نمایند به شدت برخورد خواهد شد.
برخورد قاطع دادگستری شهرستان بهمئی با اخلال گران نظم عمومی و حاملان سلاح + جزئیات

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب، دادستان شهرستان بهمئی در گفتگو با خبرنگار ما، از برخورد قاطع دادگستری شهرستان با اخلال گران نظم عمومی و حاملان سلاح خبر داد.
با توجه به درگیری دیشب بین تعدادی از جوانان در سطح شهر لیکک، عبداله حبیبی منش در این رابطه گفت: هفت نفر از متهمین، شب گذشته که با حرکات نامتعارف و ایجاد درگیری در سطح شهر، موجب برهم زدن نظم عمومی و آسایش افراد ساکن در محل شدند، بازداشت گردیدند.
حبیبی منش افزود: دستورات قاطع جهت دستگیری متهمین متواری صادر گردیده است.
وی گفت: دادسرای شهرستان با کسانی که سلاح سرد و گرم، حمل و یا استفاده نمایند به شدت برخورد خواهد شد.
حبیبی منش ادامه داد: هیچ گونه اغماضی در خصوص کسانی که مرتکب جرائم خشن گردند، صورت نمی گیرد و حداکثر مجازات قانونی برای مخلان نظم عمومی جامعه و این دسته از متهمین اجرا خواهد شد.
دادستان شهرستان در پایان از زحمات بازپرس محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان و زحمات مرجع انتظامی و اقدام بموقع آنها تشکر و قدردانی کرد.

نظر جدید

نظرات
 • شهروند
  سه شنبه، 17 فروردین 1400 00:03
  0
  درود به شرفت کاش هرکس درگیری انجام میده بدون چون وچرا یکسال زندان بشه تاحساب کار بیاد دستشو یه مشت بچه بلندشدن شهرخراب کردن
  پاسخ ها به این نظر
 • علی
  سه شنبه، 17 فروردین 1400 00:47
  0
  خدا کنه یک بار هم که شده به این موصوع اخلالگران نظم رسیدگی درست و حسابی بشه تجربه نشون داده این متهمین در روز رسیدگی زود تر از مامورین انتطامی از دادگاه خارج میشدند منتظر برخوردی متفاوت هستیم ؟؟؟
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها