شنبه، 02 اسفند 1399 08:41 کد خبر : 13991202001
در بدو ورود به یاسوج؛
نویسنده خبر :امین روانان
رئیس دستگاه قضا وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد و در بدو ورود خود در فرودگاه یاسوج به سخنرانی پرداخت.
اولین سخنان رئیس دستگاه قضا در فرودگاه یاسوج

رئیس دستگاه قضا وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد و در بدو ورود خود در فرودگاه یاسوج به سخنرانی پرداخت.
به گزارش رهیافت جنوب از یاسوج، امروز شنبه (2 اسفندماه) حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه رئیس دستگاه قضا در آغاز سفر یک روزه در رأس هیئتی وارد یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
آیت الله رئیسی در ابتدای سخنان خود در  زمان ورود خود به فرودگاه یاسوج گفت: توفیقی برای بنده و همکارانم است که در استان کهگیلویه و بویراحمد باشیم و به دنبال فعالیت هیئت 25 نفرۀ قوه قضاییه که از یک ماه قبل وضعیت و عملکرد دستگاه های قوه قضاییه و وضعیت استان رابررسی می کردند، به استان سفر کردیم.
آیت الله رئیسی افزود: در نشستی که در خدمت نماینده محترم ولی فقیه، استاندار و دیگر مسئولان هستیم مباحث مربوط به استان مطرح خواهد شد و در نشست نهایی که با شورای قضایی خواهیم داشت، در خصوص برخی مسائلی در استان تصمیم گیری می کنیم، و دیگر مسائل را در تهران پیگیری خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه «به شهدای عالی‌قدر استان ادای احترام می کنم»، افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد از استان هایی است که شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده، یاد همه این شهدای عالی‌قدر را گرامی می دارم.
وی گفت: یاد آیت الله ملک حسینی که از بزرگان این استان بودند و خدمت ایشان ارادت داشتیم را گرامی می دارم.
رئیس دستگاه قضا در خصوص حادثه تاسف بار زلزله سی سخت گفت: از آقای استاندار محترم و دیگر مسئولان که در خدمت زلزله زدگان بوده اند و در اینجا تشریف دارند، درخواست دارم خدمت رسانی به این عزیزان را در اولویت قرار دهند.
از جمله برنامه‌های سفر یک روزه آیت‌الله رئیسی و هیات همراه دیدار با نخبگان و اقشار مردم، دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضا در استان، حضور در شورای اداری و شورای قضایی در کهگیلویه و بویراحمد است.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها