شنبه، 20 دی 1399 13:51 کد خبر : 13991020011
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی کارش را بلد است و من معتقدم هنوز پرسپولیس از استقلال بهتر است.
پروین: یحیی کاربلد و هنوز هم پرسپولیس از استقلال بهتر است/ ما فوتبالی‌ها از علی کریمی حمایت می‌کنیم

رهیافت جنوب :علی پروین گفت "در مورد دربی و شرایطی که پرسپولیس این روزها دارد، اظهار داشت: این روزها می بینم که از پرسپولیس و یحیی گل محمدی انتقاداتی می شود اما این بچه ها از نظر روحی بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا هنوز سرحال نشده اند اما من می بینم که کادرفنی از جمله خود یحیی در تلاش هستند و زحمت می کشند. او و اطرافیانش این روزها همه هم و غمشان این است که تیم به شرایط خوب خودش برگردد.

وی افزود: من مطمئنم که این دربی یک بازی جوانمردانه می شود و با وجود این نگرانی هایی که وجود دارد معتقدم هنوز پرسپولیس از استقلال بهتر است.

پیشکسوت سرخپوشان درباره اینکه در خصوص دربی از سوی هواداران و برخی کارشناسان نگرانی هایی وجود دارد، عنوان کرد: مسلما لیگ قهرمانان آسیا و این بازی فینال روی پرسپولیس تاثیر گذاشته است اما همه باید بدانند این تیم با مشکلاتی که داشت همین که به فینال رسید شاهکار کرده است. اثرات باخت به فینال روی تیم مانده اما شک نکنید از روز دوشنبه تیم همه این روزها را جبران می کند. شاگردان یحیی یکی، دو برد بیاورند از این حالت خارج می شوند.

پروین در این باره که چه توصیه ای به یحیی گل محمدی دارد، گفت: خود گل محمدی مربی با تجربه ای است و کارش را بلد است. او می تواند خیلی زود پرسپولیس را روپا کند.

وی در مورد شرایط فعلی استقلال هم عنوان کرد: این تیم خوب شده است و قوی نشان می دهد اما آنها در خط حمله قوی هستند و پرسپولیس در خط دفاع و هافبک قوی تر هست. من می گویم هر تیمی گل اول را بزند 3 امتیاز این بازی را می گیرد.

پروین همچنین در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال و حضور علی کریمی به عنوان نامزد بخش ریاست نیز گفت: ما همه پیشکسوتان فوتبال از علی حمایت می کنیم. او که بیاید امثال مهدوی کیا و خداداد عزیزی هم می آیند. امیدوارم این بار دیگر یکی از جسن فوتبال رای بیارود و رئیس فدراسیونمان یک فوتبالی باشد. وقتی او بیاید همه فوتبالی هم می آیند. حمایت ما فوتبالی ها از علی کریمی است. به نظر من علی دایی هم باید سرمربی تیم ملی شود. او هم باید بیاید.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها