شنبه، 20 دی 1399 08:41 کد خبر : 13991020005
مدیرکل راه و شهرسازی خبر داد
نویسنده خبر :امین روانان
مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نامه مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن از پنجشنبه ۱۸ دی ماه خبر داد.
ثبت‌نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد از فردا

رهیافت جنوب :"پژمان نیک اقبالی" امروز چهارشنبه ۱۷ دی ماه در جمع خبرنگاران، افزود: مرحله سوم ثبت نامه طرح اقدام ملی مسکن  از روز پنج شنبه ۱۸ دی ماه از ساعت ۱۰ صبح به مدت یک هفته در ۱۸۳ شهر در ۱۹ استان کشور آغاز خواهد شد.

وی تصریح کرد: متقاضیان فاقد مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین ایجاد امکان تغییر شهر محل تقاضا برای متقاضیان ثبت‌نام شده در مراحل قبلی، مهیا شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مرحله نخست، ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهایی که در آنها اراضی جدید احصا شد، فراهم شده است.

نیک اقبالی عنوان کرد: این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و براساس ظرفیت‌های احصا شده در ۱۸۳ شهر واقع در ۱۹ استان کشور شامل ایلام، بوشهر، تهران، خراسان شمالی، سیستان‌ و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، قزوین، آذربایجان‌غربی، مازندران، مرکزی، سمنان، خوزستان، فارس، همدان، خراسان‌رضوی و هرمزگان برنامه‌ریزی شده است.

وی تاکید کرد: متقاضیان این شهرها می توانند از تاریخ بازگشایی سامانه که ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه است تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصا شده از بین متقاضیان تایید شده انتخاب خواهند شد.

به گزارش ایسنا، نیک اقبالی بیان کرد: در این مرحله که از طریق ارسال پیامک زمان آن به متقاضیان مشمول اعلام خواهد شد، متقاضیانی که به دلیل انتخاب شهر محل تقاضا، انصراف داده یا رد درخواست شده‌اند، می‌توانند در زمان اعلامی طی پیامک با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تغییر شهر محل تقاضای خود بر اساس شرایط اعلامی از سوی این وزارت در اطلاعیه‌های بعدی اقدام کنند.
انتهای پیام

برچسب ها :
نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها