شنبه، 06 دی 1399 13:29 کد خبر : 13991006002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
مع بندی سازمان لیگ اگر امروز مورد تایید قرار بگیرد، شهرآورد تهران در اواخر ماه جاری به انجام می‌رسد.
تاریخ دربی مشخص شد

به گزارش رهیافت جنوب ، پس از انجام بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم پرسپولیس تهران و اولسان هیوندای کره جنوبی، تیم‌های لیگ برتری خواهان مشخص شدن وضعیت مسابقات معوقه لیگ بیستم شدند.

به علت حضور پرسپولیس در فینال بازی مقابل نساجی مازندران - که روز گذشته انجام شد - بازی برابر ذوب آهن اصفهان و رویارویی با استقلال در شهرآورد تهران  به تعویق افتاد و زمان انجام آن هنوز مشخص نیست.

سرخپوشان همزمان با بازی‌های هفته هشتم روز گذشته به مصاف نساجی مازندران رفتند و به تساوی رسیدند. آنها پیش از رویارویی با استقلال همچنین باید بازی هفته دهم خود را هم برگزار کنند چراکه مقرر شده بود دو تیم باید بدون بازی معوقه با یکدیگر مصاف بدهند.

مسئولان سازمان لیگ با پایان ماموریت پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا تقویم جدید مسابقات با درنظرگیری فاصله زمانی مناسبت جهت برپایی بازی‌های معوقه را آماده کرده‌اند که قرار است امروز مورد بررسی قرار بگیرد.

طبق آنچه از سوی سازمان لیگ درنظر گرفته شده، تاریخ بیست و یکم دی‌ماه(یکشنبه) به عنوان روز برگزاری شهرآورد نود و چهارم در برنامه جای دارد اما این تاریخ به تایید نهایی شورای تامین و دستگاه‌های مربوطه نیاز دارد.

در برنامه قبلی لیگ مسابقات از ساعت ۱۵ الی ۱۶ انجام می‌شوند اما در صورتی که بازی دربی آخرهفته برگزار نشود و به مانند روز یکشنبه در میان هفته باشد به نظر می‌رسد زمان این مسابقه بین ساعت ۱۷ تا ۱۹ برنامه ریزی شود.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها