دوشنبه، 10 آذر 1399 20:52 کد خبر : 13990910001
رئیس اداره سنجش و تعیین صلاحیت حرفه‌ای فنی وحرفه ای خوزستان خبر داد 
نویسنده خبر :امین روانان
آغاز ثبت‌نام آزمون ادواری تعیین صلاحیت مهارت فنی و حرفه‌ای در خوزستان

به گزارش رهیافت جنوب ؛محمد عنایتی‌راد با بیان اینکه آزمون‌های ادواری ویژه کسانی است که دارای تجربه و مهارت در یک رشته فنی هستند اما در کلاس‌های آموزشی شرکت نکردند گفت: این افراد می‌توانند با شرکت در این آزمون در صورت موفقیت گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای دریافت کنند.

 «محمد عنایتی» صبح امروز (دوشنبه ۱۰ آذر) در جمع خبرنگاران، از آغاز ثبت‌نام آزمون ادواری فنی و حرفه‌ای خبر داد و اظهار کرد: آزمون‌های ادواری برای متقاضیانی است که در کلاس‌های آموزشی شرکت نکرده ولی بنا به تجربه کاری دارای مهارت در یک رشته فنی هستند‌.

رئیس اداره سنجش و تعیین صلاحیت حرفه‌ای اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان ادامه داد: این دسته از داوطلبان برای دریافت مدرکی معتبر می‌توانند در آزمون‌های ادواری فنی و حرفه‌ای شرکت کنند.

وی در خصوص ثبت‌نام آزمون‌های ادواری تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند از طریق سایت این آزمون به نشانی advari.irantvto.ir پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما و اطمینان از وجود حرفه مورد درخواست، تا تاریخ ۱۴ آذر نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

 

عنایتی خاطر نشان کرد: این آزمون به صورت الکترونیکی و بر اساس تاریخ‌های انتخابی که شرکت‌کنندگان در زمان ثبت‌نام انتخاب می‌کنند به شرط نبود محدودیت‌های کرونایی برگزار خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: به متقاضیان شرکت‌کننده‌ای که در این آزمون موفق می‌شوند، گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای تعلق خواهد گرفت

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها