دوشنبه، 28 مهر 1399 13:42 کد خبر : 13990728001
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
خواهش میکنم برای رضای خدا و رضایت مردم هرچه زودتر کوتاه بیایند و اجازه دهند در چندماه باقیمانده با آرامش به مردم خدمت شود تا شاید گوشه ای از مشکلات کاهش پیدا کند.

"رهیافت جنوب"
در هرلباسی موظفیم به مردم خدمت کنیم.
 از وضعیت فعلی مردم به شدت متضرر هستند.
روزهای آتی ناگفته‌هایی را به مردم می‌گویم/از سفرهایم یک ریال فاکتور برای شورا و شهرداری نزده‌ام.
به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب آقای سلمان بینا سخنگوی شورای شهردیشموک؛به اتفاقات پیش آمده درشورای شهر واکنش نشان داد. 
بینا با بیان اینکه این روزها باوجود مشکلات فراوان، عدم تعامل شورای شهر و عدم تعیین تکلیف هیئت رئیسه، مردم گلایه زیادی دارند،متذکر شد: از همکارانم در شورای شهر خواهش میکنم برای رضای خدا و رضایت مردم هرچه زودتر کوتاه بیایند و اجازه دهند در چندماه باقیمانده با آرامش به مردم خدمت شود تا شاید گوشه ای از مشکلات کاهش پیدا کند.
بیناگفت:اعضای شورای شهر دیشموک باگذشت ۲ماه، جهت اخرین سال فعالیت خود؛ اختلاف نظر شدید در انتخاب هیئت رئیسه دارند و هنوز در تعیین تکلیف وضعیت، به نتیجه مثبت نرسیدند.

 سخنگوی شورای شهر دیشموک اظهار کرد: مردم از اختلافات شورای شهر دیشموک گلایه دارند ومعلوم نیست چه می گذرد،نمیدانم مهر و حکم ریاست شورا چه سودی دارد که آقایان با هر قیمتی قصد دل‌کندن از آن را ندارند؟!.

وی خطاب به اعضای شورای شهر دیشموک  با بیان اینکه، شما که در ۳سال گذشته یک جان و قالب بودید،الان چشد که به هم نمی‌سازید؟!، مهر، سه سال دست شما بود یکسال اخر هم بدهید به یار دیگرتان!، تصریح کرد: روزهای آتی ناگفته هایی را به مردم می گویم و باید بگویم هر سفری جهت پیگیری مشکلات مردم به مرکز استان و حتی تهران داشتم با هزینه های شخصی خودم بود و از سفرهایم یک ریال فاکتور برای شورا و شهرداری نزده ام

سلمان بینا  با بیان اینکه، مردم از شورا و شهرداری گلایه شدید دارند و دیگر صبرشان لبریز شد، گفت: وضع بی سروسامان فعلی و بلاتکلیفی موجود، مردم را رنج می دهد.وی گفت:در صورت مهیا شدن شرایط در روزهای آتی به مردم مسائلی را می گویم و حرف های ناگفته ی هست که باید به اطلاع مردم رسیده شود.

بینا گفت: از وضعیت فعلی مردم به شدت متضرر هستند و اقایان انگار که نه انگار مردم برایشان مهم نیست.!!!!

عضو شورای شهر دیشموک با بیان اینکه در جلسه ی شورا با ۵ رای موافق، صاحب مجاوند به عنوان رئیس اخرین سال انتخاب شد، انتقاد و گلایه داشت: اعضای شورا مجددا بعد از جلسه؛ زیر حرف و عمل و امضاء خود زده و به حاشیه دامن زده که معلوم نیست چه اهداف و نیتی در سر خود دارند.

بینا عضو شورای شهر دیشموک، بیان کرد: اعضای محترم شورای شهر کما فی سابق طول سه سال اندی گذشته؛ این مدت باقیمانده هم بدون توجه به نظر حقیر؛ کارهایشان را ادامه می دهند و حتی حاضر نیستند که برای مردم کوتاه بیایند.

بینا خاطرنشان کرد: خدمت به مردم در لباس نوکری توسط حقیر ادامه دارد و از طریق تعامل با مسوولان شهرستان، استان و کشور پیگیر مشکلات مردم خواهم بود و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمیکنم.

وی با بیان اینکه، نمیدانم مهر و حکم ریاست شورا چه سودی دارد که آقایان باهرقیمتی قصد دل کندن از آن را ندارند!،؛گفت: در هرلباسی موظفیم به مردم خدمت کنیم.

بینا از اعضای شورا خواهش کرد؛ به خاطر مردم و خون شهدا این ۶ ماه آخر را به خاطر مشکلات مردم؛دست از لجبازی برداشته و هرچه زودتر تعیین تکلیف کنند.

این عضو فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، بیان کرد:بیشترین جلسات و پیگیری ها در شهرستان و استان و حتی تهران در وزارت خانه را با هزینه شخصی و حتی بدون یک‌ریال فاکتور برای شهرداری و شورا انجام داده ام و این پیگیری ها ادامه دارد.

بینا با بیان اینکه این روزها باوجود مشکلات فراوان، عدم تعامل شورای شهر و عدم تعیین تکلیف هیئت رئیسه، مردم گلایه زیادی دارند،متذکر شد: از همکارانم در شورای شهر خواهش میکنم برای رضای خدا و رضایت مردم هرچه زودتر کوتاه بیایند و اجازه دهند در چندماه باقیمانده با آرامش به مردم خدمت شود تا شاید گوشه ای از مشکلات کاهش پیدا کند.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها