چهارشنبه، 23 مهر 1399 12:30 کد خبر : 13990723004
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویر از تهیه بانک اطلاعاتی جامع و کامل از شهدا عاجز است ؛اقدامی که نه هزینه زیادی می خواهد و نه وقت بسیاری ؛فقط اندکی مسئولیت و حس احترام به شهدا می خواهد اقدامی که در بنیاد شهید استان به ندرت دیده می شود

مخابره خبر بازگشت پیکر مطهر شهید چمبری از فرزندان دلیر شهرستان بهمئ به وطن سرخط اصلی خبر رسانه های استان شد.

به گزارش“رهیافت جنوب ”؛ شهید علی چمبری در سال ۱۳۴۲ در روستای چم شهرو از توابع منطقه کت شهر لیکک به دنیا آمد.
 وی در تاریخ ۲۸ اسفند ۶۲ در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام روز پنج شنبه ۲۳ مهر ماه از روبروی سپاه پاسداران بهمئی به سمت روستای محل تولد در منطقه چم شهرو از توابع کت در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهرستان بهمئی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
 مسئول ایثارگران سپاه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کارشناسان مرکز ژنتیک سپاه درتهران به صورت بی وقفه مشغول انجام آزمایش‌های DNA هستند گفت: تلاش می‌شود هویت پیکر شهدای جاویدالاثر تشخیص و به محض تأیید قطعی به خانواده‌های این شهدا اطلاع رسانی شود.

نکته جالب اما وقتی است که در اینترنت اسم این شهید عزیز جستجو می شود و عجیب تر اینکه هیچ اطلاعاتی از این شهید وجود ندارد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویر از تهیه بانک اطلاعاتی جامع و کامل از شهدا ،وصایا و آثار شهدا عاجز است ؛اقدامی که نه هزینه زیادی می خواهد و نه وقت بسیاری ؛فقط اندکی مسئولیت و حس احترام به شهدا می خواهد اقدامی که در بنیاد شهید استان به ندرت دیده می شود.

موسوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه وبویر احمد که در مراسمات شهید مقداد بویر شهید امنیت حضور نیافت و پیش از این نیز در مراسمات پدر و مادر شهدا زحمت حضور نمی کشید باید به جامعه ایثار و شهادت و مردم پاسخ دهد چرا چنین اقداماتی در این سازمان نهادینه شده و چرا اطلاعاتی از شهید چمبری یافت نمی شود.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها