یکشنبه، 20 مهر 1399 13:31 کد خبر : 13990720001
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
مشکل راه بیش از ۱۱ روستا و روکش اسفالت مسیر دیشموک به قلعه ریسی و “شوتاور به سردو” دیشموک، انقلاب در حوزه ی بهبود مسیرهای ارتباطی دیشموک صورت می گیرد.
نماینده‌کهگیلویه‌بزرگ: مهمترین‌مشکل‌زیرساختی روستاهای‌بخش‌دیشموک بزودی‌حل‌خواهدشد.

سلمان بینا عضو شورای اسلامی شهر دیشموک درگفتگو با خبرنگار از تلاش و پیگیری های حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد جهت رفع مشکلات دیشموک تقدیر و تشکر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب: سلمان بینا عضو شورای اسلامی شهر دیشموک درگفتگو با خبرنگار از تلاش و پیگیری های حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد جهت رفع مشکلات دیشموک تقدیر و تشکر کرده است.

وی اضافه کرد: دیشموک در بخش راههای ارتباطی مشکلات زیادی دارند به نحوی که با بارش اولین بارش باران، ارتباط روستاهای زیادی از سطح بخش با مرکز بخش یعنی شهر دیشموک تا چندماه قطع می شود.

بینا به دغدغه حجت الاسلام موحد نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات راه های ارتباطی دیشموک اشاره و خاطرنشان کرد: با پیگیری های موحد بزودی تکلیف مناقصه راه ارتباطی بیش از ۱۱ روستای دیشموک مشخص و عملیات زیرسازی، بهسازی و اسفالت انها شروع می شود.

وی اذعان کرد: با رفع مشکل راه بیش از ۱۱ روستا و روکش اسفالت مسیر دیشموک به قلعه ریسی و “شوتاور به سردو” دیشموک، انقلاب در حوزه ی بهبود مسیرهای ارتباطی دیشموک صورت می گیرد.

بینا، در این راستا از تلاش و پیگیری و همت اداره راهداری استان و شهرستان هم تقدیر و تشکر داشته است.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها