سه شنبه، 15 مهر 1399 17:47 کد خبر : 13990715002
نویسنده خبر :سیروس بزمی
در شش‌ماهه نخست سال جاری ۳۷۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد از کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن بهره مند شدند.
تلاش کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در جهت کاهش فشار بر خانواده های بدون مسکن تحت پوشش این نهاد

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب و به نقل از دهدشت نیوز، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش‌ماهه نخست سال جاری ۳۷۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد از کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن بهره مند شدند.

 قباد مبشری ادامه داد: پرداخت کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن به مددجویان بدون مسکن از برنامه‌های این نهاد در حمایت از خانواده‌های تحت حمایت است.
وی از پرداخت کمک‌هزینه اجاره و ودیعه مسکن به ۳۷۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد در شش‌ماهه نخست امسال خبر داد و افزود: در این خصوص دو میلیارد و ۴۰ میلیون تومان از منابع و اعتبارات این نهاد هزینه شده است.
مبشری تصریح کرد: از میزان مبلغ کمک‌هزینه پرداخت‌شده ۴۸۵ میلیون تومان آن کمک‌هزینه اجاره مسکن بوده که به‌صورت بلاعوض به ۲۶۷ مددجوی اجاره‌نشین شهری پرداخت‌شده است.
وی با اشاره به اینکه ۲۶۰۰ مددجوی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اجاره‌نشین هستند، گفت: رویکرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان تحت حمایت، توانمندسازی آن‌ها در بخش‌های مختلف بوده و خدمات متعددی به‌منظور تحقق این هدف به آن‌ها ارائه می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شرایط سخت خانوارهای مستأجر برای تأمین هزینه‌ها و اجاره مسکن در سال جاری گفت: کمیته امداد به‌صورت بلاعوض و یا در قالب وام‌های قرض‌الحسنه به این خانوارها کمک می‌کند که در این خصوص امیدواریم نیکوکاران همانند هرسال یاری گر این نهاد در تأمین هزینه‌های مسکن نیازمندان باشند.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها