شنبه، 05 مهر 1399 21:15 کد خبر : 13990705007
نویسنده خبر :سیروس بزمی
فرمانده جوان کهگیلویه و بویراحمدی در درگیری با اشرار به شهادت رسید + عکس

به گزارش رهیافت جنوب، عصر امروز فرمانده پاسگاه مرزی دشت آزادگان سروان مقداد بویر از روستای الگن چاروسا شهرستان کهگیلویه به همراه استوار عبدالله مومنی از شهر ایذه خوزستان به شهادت رسیدند.

درگیری با قاچاقچیان در مرز دشت آزادگان خوزستان سبب شهادت سربازان کهگیلویه و بویراحمدی و خوزستانی شد.

گفتنی است، خبر تشیع و مراسمات سروان مقداد بویر از رسانه های رسمی اعلام خواهد شد.

پایگاه خبری رهیافت جنوب شهادت این دلاورمردان غیور را به مقام معظم رهبری، خانواده بزرگ نیروهای مسلح و خانواده های محترم این شهیدان و تمامی مردم ایران تبریک و تسلیت عرض می کند.

فرمانده جوان کهگیلویه و بویراحمدی در درگیری با اشرار به شهادت رسید + عکس

نظر جدید

نظرات
 • حمید زرین تاج
  شنبه، 05 مهر 1399 21:51
  0
  روحش شاد و یادش گرامی. تا کی باید ناجا با کمترین امکانات به مصاف دشمنان برود ، چرا تکنولوژی که در رسانه ها و اخبار و فضای مجازی ازش نام میبرند در اختیار این ارگانی که بیشترین وظیفه تامین امنیت در همه حوزه های را دارد قرار نمی گیرد تا کی باید زانوی غم برای از دست دادن این جوانان پرپر شده بغل بگیریم . مگر کشورهای اروپایی بیشترین هزینه ها رو در بحث امنیت و آموزش صرف نمیکنند پس چرا جامعه ما کمترین توجه رو به حوزه امنیت و آموزش دارد ، چهار صباح دیگر چه کسی جوابگوی این خانواده ها و فرزندان آنان است ؛ والا فقط چن روزی تیتر رسانه ای خواهد بود و تمام ؛ مسئولین جوابگو باشید که فردای قیامت یقه شما را خواهند گرفت ، کمی برای مهمترین سرمایه معنوی( کارکنان ) نهادهای امنیتی به فکر باشید چرا که اگر کاهلی کنید روزی هم گلوی خود شما و فرزندان شما را خواهند فشرد. بیدار شوید قبل از آنکه تاوان پس دهید ؛ فرزندان این ملت چشم و چراغ رهبری و مردمی هستند که به انقلاب وفادارند . حمایتهای عاطفی و سایر حمایتهای شما میتواند در ارتقاء امنیت جامعه حیاتی باشد .
  پاسخ ها به این نظر
 • حسن
  شنبه، 05 مهر 1399 22:32
  0
  روحشان شاد وراهشان پررهروباد،خوشا به حالشان
  پاسخ ها به این نظر
 • یا زهرا
  یکشنبه، 06 مهر 1399 04:13
  0
  🏴🏴🏴🥀🥀🥀🖤🖤🖤
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها