جمعه، 04 مهر 1399 13:12 کد خبر : 13990704002
نویسنده خبر :سیروس بزمی
با توجه به پیشرفت بسیار ضعیف این پروژه، احتمال عزل پیمانکار وجود دارد و مقرر شد هفته آینده جلسه ای با پیمانکار و کلیه عوامل اجرایی این پروژه برگزار گردد و  در این جلسه جهت عزل یا ادامه کار با این پیمانکار تصمیم گیری نهایی گرفته می شود.
بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهمئی/ احتمال عزل پیمانکار به دلیل کندی پیشرفت پروژه + عکس

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه مدیر دفتر فنی این دانشگاه و همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از پروژه بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهمئی بازدید نموده و از نزدیک میزان پیشرفت این پروژه را مورد بررسی قرار داده اند.

به گزارش رهیافت جنوب و به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی؛ جلال پورانفرد گفت: با توجه به اینکه هم اکنون اولویت اول دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بحث طرحهای عمرانی بهره برداری از بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان بهمئی می باشد و طی ماه‌های گذشته جهت سرعت بخشیدن به روند بهره برداری از این پروژه توسط اینجانب و همکارانم بازدیدهای متعددی از این پروژه به عمل آمده ولی متاسفانه بدلیل کم کاری پیمانکار پیشرفت پروژه به کندی پیش میرود.

بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهائی + عکس

وی تصریح کرد: با توجه به پیشرفت بسیار ضعیف این پروژه، احتمال عزل پیمانکار وجود دارد و مقرر شد هفته آینده جلسه ای با پیمانکار و کلیه عوامل اجرایی این پروژه برگزار گردد و  در این جلسه جهت عزل یا ادامه کار با این پیمانکار تصمیم گیری نهایی گرفته میشود.

پورانفرد در ادامه افزود: هفته آینده سیستم سرمایشی و آسانسور این بیمارستان به مناقصه گذاشته میشود.

به گزارش وبدا؛ معاون توسعه بعد از بازدید از پروژه بیمارستان از پانسیونهای شبکه بهداشت و درمان بازدید نموده و جهت تعمیر وتجهیز این پانسیونها قول مساعدت و همکاری به مبلغ 200 میلیون تومان را داده اند.

بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهائی + عکسبازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهائی + عکسبازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان در حال ساخت شهرستان بهائی + عکس

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها