سه شنبه، 18 شهریور 1399 15:28 کد خبر : 13990618005
مطالبه مهم موحد از وزیر بهداشت
نویسنده خبر :امین روانان
حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با سعید نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.
راه اندازی دانشکده پرستاری در دهدشت / تکمیل طرح های حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه + تصویر

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مردم شریف کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با دکتر سعید نمکی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.

 
محمد موحد در ابتدا با درود بر ارواح طیبه پاک شهدای سلامت گفت: مجاهدت مجموعه عظیم وزارت بهداشت و درمان در این بحران عظیم یعنی ویروس کرونا، یادآور خاطرات از خودگذشتگی های دلاور مردان و شیرزنان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس است.

راه اندازی دانشکده پرستاری در دهدشت / تکمیل طرح های حوزه بهداشت و درمان کهگیلویه + تصویر
 
نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با تشکر از وزیر محترم بهداشت به خاطر توجه های پیشین خود به استان کهگیلویه و بویراحمد بالاخص شهرستان چهارگانه گفت؛ متاسفانه کمبودهایی هست که برای پیشبرد اهداف وزارتخانه و آسایش زندگی مردم آن را باید بیان کرد.
 
موحد تصریح کرد: بیمارستان ۳۲تختخوابی لیکک یکی از خواسته‌های به حق مردم شهرستان بهمئی می باشد، که انتظار داریم وزیر محترم دستور فرمایید تا هر چه سریعتر این پروژه افتتاح گردد تا بخشی از مشکلات این شهرستان برطرف شود.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده بیان داشت: در شهرها چرام و لنده نیز ساخت بیمارستان‌ها آغاز شده است و امیدواریم که وزارت بهداشت روند ساخت را پیگیری کند تا هر چه سریعتر این بیمارستانها به بهره برداری برسند.
 
 
موحد با اشاره به وضعیت موجود کرونا در کشور و درگیر بودن کادر درمان برای تلاش و مبارزه با این ویروس منحوس، افزود انتظار داریم وزارت بهداشت در مورد افزایش اعتبارات و تجهیزات برای بیمارستان و مراکز درمانی ۴ شهرستان باید مثبت تری نگاه کند.
 
نماینده مردم کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده در پایان سخنان خود با تاکید بر وجود ظرفیت‌های بسیار زیاد در شهرستان های  از دکتر نمکی درخواست کرد که با ایجاد دانشکده پرستاری در شهر دهدشت موافقت کند.

وزیر بهداشت نیز در این دیدار با تشکر از پیگیری های سید محمد موحد در مورد وضعیت بهداشت و درمان در حوزه انتخابیه خود گفت: وزارت بهداشت در میدان جهاد قرار گرفته است و بحمدالله با تلاشهای تمامی مجموعه در حال مبارزه سنگین با این ویروس هستیم.
 
وی با تاکید بر اینکه بیمارستان لیکک روند پایانی خود را در طی می کند گفت: انشاالله در آینده نزدیک این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.و همچنین بیمارستانهای چرام و لنده نیز با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد تجهیزات و اعتبارات کرونایی نیز بیان داشت: با توجه به محرومیت های منطقه ان شاءالله از هیچ کمکی کوتاهی نخواهیم کرد.
 
 
وزیر با استقبال از پیشنهاد محمد موحد در مورد احداث دانشکده پرستاری در شهر دهدشت با دید و با نظر موافق دستور بررسی و پیگیری این درخواست را صادر کرد

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها