شنبه، 04 مرداد 1399 20:58 کد خبر : 13990504002
نویسنده خبر :مهرداد جهان خواه
به جوانان توجه کنید که ۳۰ سال چشم انتظار افتتاح ورزشگاه هستند با ساختن ورزشگاه جوانان این منطقه را خوشحال می کنید یقین بدانید هزینه کردن در این شهر یک سرمایه گذاری برزگ برای آینده باشگاههای ایران است.
نامه انتقادی یک امام جمعه به وزیرورزش ومدیرعامل باشگاه استقلال

نامه انتقادی یکی‌ازامام جمعه های استان کهگیلویه وبویراحمدبه وزیرورزش ومدیرعامل باشگاه استقلال
به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب امام جمعه شهرقلعه رئیسی درصفحه اینستاگرام خودبه وزیرورزش و مدیرعامل باشگاه استقلال انتقاد کرده است.
متن نامه حاج آقاصلواتی امام جمعه محترم شهرقلعه رئیسی(استان کهگیلویه وبویراحمد) به شرح ذیل میباشد:
بسمه تعالی 
نامه ای از دل شهر بدون ورزشگاه دنیا شهر خوبان،شهر  شهیدان  خطاب به 
وزیر محترم ورزش و جوانان و
مدیر عامل محترم باشگاه استقلال جناب آقای سعادتمند و هیئت مدیره محترم  سلام علیکم 
به استحضار می رساند ؛ فوتبال جزء لاینفکی از زندگی جوانان و مردم شده است نیمی از جمعیت کشور عزیزمان ایران اسلامی  زندگی روزمره آنان تحت تاثیر بازیها و  عملکردتیم مدیریتی و فنی و بازیکنان  استقلال است با برد تیم خوشحال و شاد می شوند و با عدم نتیجه گیری ناراحت و نگران می شوند  حق این مردم نیست این همه فشار استرس و ناراحتی و نگرانی و حسرت نصیبشان بشود. استقلال مربی بزرگ خارجی می خواهد. مردم در زمان مربیگری  استراماچونی از بازیهای زیبای استقلال لذت می بردند و خوشحال بودند فرهاد مجیدی سرمایه  استقلال است جوان است لازم هست چند سال در کنار مربی بزرگ خارجی با تجربه  کار کند یا حداقل از بزرگان استقلال کنار او باشد.  با این نوع مدیریت سرمایه سوزی نکنید از وزیر محترم و  مربی و بازیکنان تیم پرسپولیس که در این سالها باعث خوشحالی و شادی نیمی از مردم کشور هستند تشکر می کنم و قهرمانی امسال هم مبارکشان باد .و برای هواداران تیم فوتبال پرسپولیس آرزوی توفیق و موفقیت دارم و از بازیکنان ارزشی همچون انصاری و ترابی صمیمانه قدر دانی می کنم .
جناب آقای سعادتمند در شرایط و  روزگاری که همه دارند زندگی با ماسک را فرهنگ سازی می کنند حتی نائب امام زمان عج امام خامنه ای حفظه الله تعالی هم به میدان آماده است باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال باید در خط مقدم این حرکت باشد. متاسفانه مربی جوان تیم حتی به حرمت وفداکاری پرستاران یک ماسک هم نمی زند .
با مدیریت انقلابی و جهادی باشگاه استقلال موفق می شود در پایان نکته ای را تاکید می کنم  از این همه پول که هزینه می کنید  یمقدار هم به جوانان مناطق چاروسا توجه کنید که ۳۰ سال چشم انتظار افتتاح ورزشگاه هستند با ساختن ورزشگاه جوانان این منطقه را خوشحال می کنید  یقین بدانید هزینه کردن  در این شهر یک سرمایه گذاری برزگ برای آینده باشگاههای ایران است چون جوانان این منطقه سرشار از استعداد هستند قائم اسلامی خواه یکی از این استعداد هاست آنوقت دیگر گرفتار بدهکاری های پرونده های خارجی نخواهید بود .
امام جمعه شهر بدون ورزشگاه 
شهر خوبان شهر شهیدان 
شهر قلعه رئیسی

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها