سه شنبه، 13 خرداد 1399 17:38 کد خبر : 13990313001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
چهار بیمار مرد و شش بیمار زن در شهرستان بهمئی تست آنها مثبت شده است که ۹نفر آنها مربوط به شهرک امام خمینی گچ بلند می باشد.
افزایش آمار کرونا در استان/وضعیت شهرستان بهمئی قرمز شد/شهرک امام خمینی گچ بلند در شهرستان بهمئی رکورد زد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در سیزدهمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

به گزارش رهیافت جنوب از یاسوج ؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در سیزدهمین روز از خرداد ماه 99 را در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد.

دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از 396 مورد جواب دریافتی از آزمایشگاه 61 مورد مثبت گزارش شده است.
 
وی ابراز داشت: با احتساب آمار جدید امروز، شمار مبتلایان به کرونای استان به 753 بیمار رسید که مبتلایان جدید شش بیمار مرد و هفت بیمار زن در شهرستان گچساران، 15 بیمار مرد و 22 بیمار زن در شهرستان بویراحمد، یک بیمار زن در شهرستان دنا و چهار بیمار مرد و شش بیمار زن در شهرستان بهمئی می باشد.

 
دکتر یزدانپناه یادآور شد: 39 بیمار سابقه تماس با مورد مثبت خانواده و چهار نفر سابقه تماس با مورد مثبت در شیراز را داشته، یک بیمار در اهواز مشغول خدمت سربازی بوده و یک بیمار دانشجوی اهواز می باشد.
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از 61 بیمار مبتلا شده تنها 16 بیمار با مورد مثبت در تماس نبوده اند.
 
وی در ادامه ابراز داشت: علیرغم تذکرات داده شده، متاسفانه همچنان شاهد حضور افراد در مکان های عمومی پر خطری چون مراسمات تشییع جنازه، ختم و مجالس عروسی هستیم که بالغ بر 90 درصد مبتلایان در این مکان ها به بیماری دچار شده اند.
 
دکتر یزدانپناه افزود: بی توجهی به دستورالعمل ها و توصیه های بهداشتی، خطرات بزرگی از حیث گسترش این بیماری در استان را در پی دارد که افزایش رعب انگیزِ امروز شمار مبتلایان به کووید 19 در استان، گواهی بر این مدعاست.
 
وی خاطر نشان کرد: عاجزانه از مردم تقاضا می کنیم که از هر گونه تردد و سفر غیر ضرور در ایام تعطیلات پیش رو به جد پرهیز و به سلامت خود و جامعه احترام بگذارند

نظر جدید

نظرات
  • علی
    سه شنبه، 13 خرداد 1399 17:51
    0
    سلام شهرستان بهمی سابق این کارنداشت
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها