شنبه، 23 فروردین 1399 21:49 کد خبر : 13990123001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
سید عبدالستار تقوی در آستانه سالگرد شهادت سپهبد شهید علی صیاد شیرازی  عملکرد صیاد گونه  نیروهای جان برکف پدافند هوایی ارتش  بهبهان را ستود
تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری

شهردار لیکک در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری رهیافت جنوب به بیان عملکرد ارتش در مبارزه با بیماری کرونا از بدو شیوع بیماری تاکنون پرداخت. 

وی عنوان کرد تعامل بسیار خوبی که پدافند هوایی بهبهان با سازمان ها و نهادهای شهری از جمله شهرداری لیکک؛ دارد با تماسی که با جناب سرهنگ وفایی فرماندهی محترم پدافند هوایی ارتش داشتیم یگان جنگ نوین به شهرستان اعزام گردید.

حوالی ظهر بود که دوستان ارتشی رسیدند و عملیات ضدعفونی کردن معابر از خیابان امام کار با سرعت و کیفیت خوبی شروع شد.

ستار تقوی شهردار لیکک  به خبرنگار ما گفت ؛ نکته ای که در این مدت توجه مرا جلب کرده بود خلوص و صفای  نیروهای جان برکف ارتش  و التزام آنان به شعائر و وظایف بود.

وی گفت؛ حدود ساعت ۱۲ شب بود که کار نیروهای ارتش به اتمام رسیده بود سه نفر بودند سروان و گروهبان و سرباز به همراه دوستان خدمتشان رسیدم که تقدیر و تشکر کنم از زحمت بی وقفه که حدودا چهارده ساعت به طول انجامید . 
 هدایایی برای تقدیر از این عزیزان آماده کرده بودم را تقدیم کردم و لکن این غیورمردان ارتش با یادآوری اینکه شعار ما همانا ( ارتش فدای ملت ) بوده و خواهد بود علیرغم اصرار و الحاح بنده و همکاران حاضر به قبول هدایا نشدند و به همکارم گفتم که چنین روحیه ای ایست که باعث سربلندی ارتش ایران اسلامی در وانفسای تحریم و تهدید گردیده و این مشق ایثار و آزادگی باید سرمشقی برای همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  باشد.
و با خود زمزمه کردم 
و من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله.....

تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری تقدیر شهردار لیکک از عملکرد صیاد گونه پدافند هوایی بهبهان در بحث ضد عفونی معابر شهری

نظر جدید

نظرات
 • sajjad
  شنبه، 23 فروردین 1399 22:21
  0
  خدا قوت به ارتشیان دلاور
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها