دوشنبه، 04 فروردین 1399 19:46 کد خبر : 13990104002
نویسنده خبر :سید مصطفی گنجی
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به ۸۶ نفر رسیده است.
روند افزایشی و شیب بالای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب از دهدشت، آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد متاسفانه به ۸۶ بیمار رسیده که این روند نگران کننده است.

 

این استان تاکنون پنج فوتی ناشی از ویروس کرونا داشته که البته همه آنها دارای بیماری های زمینه ای و سن ۶۰ سال به بالا بوده اند.

 

۱۳ مورد جدید ثبت شده نشان از افزایش نگرانی‌ها در بین مردم استان کهگیلویه و بویراحمد داشته و بنظر می‌رسد مراقبت،های درمانی و بهداشتی شدیدتری باید اعمال شود.

 

این استان به دلیل طبیعت چهار فصلی که دارد این روزها میزبان مسافران متعددی از سایر استان های کشور بوده که می‌طلبد تمهیدات جدیدتری برای جلوگیری از ورود این مسافران به استان اندیشیده شود.

 

برخی از مردم در روستاهای خود اقدام به قرنطینه نمودن سکونتگاه های خود نموده‌اند.

 

 نقاهتگاه‌های جدیدی در شهر یاسوج راه اندازی شده که اصلا نمی‌تواند خبر خوشایندی برای کنترل ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد باشد.

 

شرایط در استان کهگیلویه و بویراحمد برای کنترل این ویروس ناشناخته حادتر شده و روند افزایشی آمار بر  این نگرانی ها افزوده است‌.

نظر جدید

نظرات
 • ابراهیمی
  دوشنبه، 04 فروردین 1399 19:57
  0
  آقاجان سلام ضمن خسته نباشید به پایگاه خبری رهیافت جنوب و باتشکر از خبرنگارانشون بابت انتشار فوری اخبار متنوع، حقیقت مقصرش ما خودمون مردم هستیم که رعایت نمیکنیم و فکر میکنیم ما کرونا نمیگیرم و بقیه کرونایی میشن...تا زمانی که مردم رعایت نکنند و گوش نکنند این روند بیشتر و بیشتر میشه
  پاسخ ها به این نظر
 • محمودرضا
  دوشنبه، 04 فروردین 1399 20:00
  0
  خدا رو میخوام اون مردمی که شعور ندارند و گوش نمی‌کنند و از خونه میرن بیرون از خدا میخوام نیست و نابود بشن...جمع کنید مردم نفهم...اینهمه سایت‌های خبری شبانه روز میگن بابا تو خونه‌هاتون بمونید و نزنید بیرون اما بازم مردم نمیفهمن و هی میرن بیرون...برید برید تا بحق محمد نیست و نابود بشین
  پاسخ ها به این نظر
 • سیده زهرا از سوق
  دوشنبه، 04 فروردین 1399 20:02
  0
  ما مردم شهر سوق تا امروز رعایت کردیم و بحمدلا مشکلی نداشتیم، انشالا مردم شهر و دیارمان مشکلی نداشته باشند و همگی از شر این ویروس رها شویم آمین یا رب العالمین
  پاسخ ها به این نظر
 • مسعود جریده
  سه شنبه، 05 فروردین 1399 04:27
  0
  تاریخ نگاران خواهند نوشت که در سال ۲۰۲۰ یک اپیدمی خطرناک کل دنیا را فراگرفت. تمام کارشناسان گفتند که تنها راه نجات قطع زنجیره انتشار است. ولی نه بازاری تعطیل شد نه ادارات... نه شهرها قرنطینه شدن نه از مسافرت جلوگیری شد. ولی مساجد،هیئتها و حرم اهل بیت حتی خانه خدا تعطیل شد خواهند نوشت که مذهبی ها پایبند ترین انسانها به شئونات انسانی بودن... مذهبی ها به علم و انسانیت احترام گذاشتند از خواسته های مذهبی خود گذشتند ولی آنهایی که علم و دین را در تقابل هم می خواندند نه تنها از مسافرت بلکه از رقصیدن در خیابان در چهارشنبه سوری هم نگذشتند...
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها