دوشنبه، 21 بهمن 1398 11:45 کد خبر : 13981121001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
عدل هاشمی و خدمات ماندگار در ذهن مردم

رهیافت جنوب؛به قلم طیبه برزیان /عدل هاشمی نماینده چهار گانه شهرستانهای کهگیلویه، لنده ، چرام وبهمی تنها نماینده ای می باشد که کمتر از ۴سال بر صندلی مجلس به عنوان نماینده مردمی قرار گرفته واین چنین دارای کارنامه درخشان است.

عدل هاشمی از سوابق بسیار بالای ودرخشانی برخوردار است اما در این مدت نمایندگی خود توانسته است با عملکرد بالای خود چنان در دلها، روح وجان مردم  قرار بگیرد که این روزها هرچه به زمان برگزاری  انتخابات نزدیکتر می شویم چنان مردم از وی استقبال می کنند که چشم هر رهگذری را به خود جلب می کند.


مردم این روزها چنان قلب شان برای این مرد ، مردمی وخاکی  می تپد که در ذهن هیج کسی نمی گنجد که چقد یک نفر می تواند  صاحب قلب دیگران شود ،مردم این روزها باشور واشتیاق  برای حمایت از عدل هاشمی به میدان آمده اند تا بار دیگر این بزرگ مرد،این سردار سازندگی را راهی بهارستان کنند.

برچسب ها :
نظر جدید

نظرات
 • همشهری
  دوشنبه، 21 بهمن 1398 12:10
  0
  تیتر ، خدمات درخشان بود ولی متن یه مدیحه گویی.حداقل بگید فلان کار و بهمان کار رو انجام داد.نه اینکه براش مدیحه سرایی کنید خانم. دوره این حرفها گذشته است.به عمل کار برآید به سخنرانی نیست. رسانه نباید طرفدار باشد،رسانه باید منتقد باشد.
  پاسخ ها به این نظر
  همشهری
  سه شنبه، 22 بهمن 1398 16:22
  0
  حتما دنبال کارشخصی خودتان هستید
 • مسعود پناهی
  سه شنبه، 22 بهمن 1398 20:05
  0
  متن دیدگاه تان را بنویسیدخداوکیلی دوتا از کارهایی که انجام داده رو نام ببر
  پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها