شنبه، 12 بهمن 1398 23:38 کد خبر : 13981112009
نویسنده خبر :سید مصطفی گنجی
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه گفت: نمایشگاه بزرگ تخصصی مبلمان و لوستر باهمکاری صنعت و معدن کهگیلویه و اتاق اصناف شهرستان در شهر دهدشت راه‌اندازی شده است.
نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویر

احمد حکیم در گفت‌و‌گو با رهیافت جنوب در دهدشت اظهار داشت: نمایشگاه بزرگ تخصصی مبلمان و لوستر باهمکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان برپا شده است.

وی گفت: این نمایشگاه از ۹ بهمن تا ۱۴ بهمن در محل نمایشگاه‌های دهدشت و به مدت ۵ روز راه‌اندازی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه با اشاره به تعداد غرفه‌ها در این نمایشگاه، گفت: باتوجه به میزان مساحت فضای نمایشگاه تعداد ۶۰ غرفه راه‌اندازی شده که تعداد ۲۰ غرفه تولیدی بوده و ۴۰ غرفه دیگر نیز فروشنده هستند.

وی با بیان اینکه تحویل اجناس به مشتریان به مدت ۲۰ روز کاری طول می‌کشد، عنوان کرد: غرفه‌های تولیدی از استان‌های اصفهان، یزد، تبریز، مشهد، آذربایجان‌غربی و تهران حضور دارند.

حکیم تصریح کرد: از غرفه‌های فروشنده برای ضمانت تحویل اجناس به مشتریان، ضمانت‌نامه معتبر گرفتیم و شهروندان به راحتی و با اطمینان کامل می‌توانند اجناس خود را خرید کنند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در روزهای گذشته در شهر یاسوج نیز برگزار شده بود، گفت: کلیه اجناس این نمایشگاه با ۲۵ درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

حکیم با اشاره به اینکه انواع لوستر، مبلمان، فرش، تخت‌خواب، پتو و سایر مصنوعات در این نمایشگاه عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: اجناس عرضه شده در این نمایشگاه از تولیدی‌های معتبر ساخت داخل هستند و همشهریان عزیز می‌توانند با اطمینان کامل از این نمایشگاه خرید کنند.

نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویرنمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویرنمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویرنمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویرنمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویرنمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در دهدشت راه‌اندازی شد + تصاویر

نظر جدید

نظرات
  • قاسم از دهدشت
    یکشنبه، 13 بهمن 1398 01:24
    0
    من از مدیران شهرستان تعجب میکنم مگه توی دهدشت این وسایل وجود نداره که اجازه میدن نمایشگاه بیاد دهدشت؟؟؟ بابا مگه ما اینجا چی هستیم؟ خب ماها هم باید این آخر سالی نون در بیاریم؟ حاشا به مدیران ما
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها