یکشنبه، 06 بهمن 1398 21:14 کد خبر : 13981106004
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
شایعاتی مبنی بر تغییر حوزه انتخابیه دو کاندید شاخص انتخابات کهگیلویه بزرگ در روزهای اخیر سبب نگرانی هواداران آنها شده است.
نَه عدل هاشمی پور جایی می رود نَه محمد موحد/انتخابات در کهگیلویه بزرگ ۳ قطبی است/صدای پای اصلاحات می آید/به شایعات توجه نکنید

رهیافت جنوب ؛نَ شایعاتی مبنی بر تغییر حوزه انتخابیه دو کاندید شاخص انتخابات کهگیلویه بزرگ در روزهای اخیر سبب نگرانی هواداران آنها شده است. 

فضای مجازی در کهگیلویه بزرگ پر از اخبار حاشیه ای پیرامون انتخابات مجلس شورای اسلامی است و آن طور که دیده می شود عزمی در برخورد با این اخبار بی اساس از سوی مسئولان امر دیده نمی شود. متاسفانه بیشترین این اخبار حاشیه ای پیرامون دو گزینه شاخص است و بی اخلاقی های زیادی در گروه های واتساپی و تلگرامی دیده می شود.

اما دو موضوع که امروز خبرساز شد،خبر تغییر حوزه انتخاباتی آقایان عدل هاشمی پور و حاجی محمد موحد است که پیگیری عصر نیر از کذب بودن قطعی این خبر حکایت دارد.

بر همین اساس یکی از نزدیکان به عدل هاشمی پور انتصاب وی بعنوان مدیرعامل یکی از شرکت های پتروشیمی و یا تغییر حوزه انتخابیه را تکذیب کرد.

این منبع خاطرنشان کرد متاسفانه بی اخلاقی های زیادی در کهگیلویه درحال شکل گیری است و امیدواریم همه برای نشاط و حضور گسترده در انتخابات کمک کنند و با اخبار دروغ آرامش جامعه رابه هم نزنند.

بر همین اساس یکی از نزدیکان موحد به عصر نیرگفت: حاجی موحد بطور حتم تا پایان انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی و اعلان نتایج آرای آن در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ  حضور فعال خواهد داشت.

 

وی افزود: سید محمد موحد  همانند گذشته در  کنار مردم کهگیلویه بزرگ خواهد بود و به هیچ حوزه انتخابیه تغییر مکان نخواهد داد.

براساس یافته های رهیافت جنوب ،درروزهای آینده حداقل یکی از گزینه های اصلاح طلبان تایید صلاحیت و انتخابات مجلس در حوزه انتخاباتی کهگیلویه سه ضلعی می شود.

نظر جدید

نظرات
 • سیدعلی کرم افراز
  دوشنبه، 07 بهمن 1398 04:21
  0
  بسمه تعالی؛؛ سلام ودرودفراوان برتوای شهید ســــــــــلـــیـــمــــــانـــــــی،ره، خداوندتورابه آبروی فاطمه زهرا، س، قسمت میدهم ۱*اولااین انتخابات رابرعزیزان برای رسالت اجتماعی ای که دارندمیمون ومبارک بگردان۲*به همشهریان عطوفت ومهربانی وافر نسبت بهم عطابفرماچون قطعا آقای نماینده هرکی باشدذینفع انتخابات خواهد بود پس مابایدبدانیم دراین مناظره ملی حق بایدپیروزمیدان باشد، درستیزباهم قدم برنداریم،، ۳**ضلع سوم این مثلث تحلیلی راختم بخیربفرما، وهرشرودیوی راازمادوربفرما،،،
  پاسخ ها به این نظر
 • کهگلو
  دوشنبه، 07 بهمن 1398 18:26
  0
  بعضی شنیده ها حاکی از آن است که باقریان و قبادی از کاندیداهای اصلاح طلب تایید شدند در ضمن علاوه بر این دو وکیلی هم به کهگیلویه خواهد آمد بنابراین رقابت بین موحد و وکیلی خواهد بود
  پاسخ ها به این نظر
  کهگلو
  دوشنبه، 07 بهمن 1398 23:31
  0
  بسمی تعالی مابایدانتخابات پرشوری داشته باسیم تادشمنان بیشترسربزیرشود ضعف به خرج ندهیم این تکلیف است
پربازدیدها
پربحث ترین ها