جمعه، 27 دی 1398 14:18 کد خبر : 13981027001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
رویش های جدید در اردوگاه سردار در قلب زادگاه سید محمد موحد نشان از حرکات اساسی ایشان در اردوگاه رقیب است .
رویش های جدید در اردوگاه نماینده کهگیلویه بزرگ /با شعارعبور از هاشمی یعنی خروج کهگیلویه از ریل توسعه و پیشرفت

رهیافت جنوب ؛تنور انتخابات در کهگیلویه روز به روز داغ تر می شود و کاندیدای دنبال جمع اوری  طرفداران بیشتر و اقبال عمومی به سمت خودشان هستند .

نمایش وحدت و حمایت  مردم شریف روستای دره گلالی (اکبرآباد) از تیره ها و طوایف مختلف تا روستای ده شیری، از دهستان راک تا محفل گرم و صمیمی مشترک و کم نظیر سادات جلیل القدر امامزاده نورالدین (ع) و ایل غیرتمند دشمن زیاری در حسینیه قمر بنی هاشم (ع) دهدشت همه و همه نشان از قدرشناسی مردم و تثبیب و استمرار نمایندگی سردار هاشمی پور دارد.

اعلام حمایت سعید پیمان از فعالان اصلاح طلب حوزه کهگیلویه را جز تحریکات خوب در حوزه اصلاحات دانست و باید به ادامه تحریکات در این حوزه چشم دوخت .

رویش های جدید در اردوگاه نماینده کهگیلویه بزرگ /با شعارعبور از هاشمی یعنی خروج کهگیلویه از ریل توسعه و پیشرفت رویش های جدید در اردوگاه نماینده کهگیلویه بزرگ /با شعارعبور از هاشمی یعنی خروج کهگیلویه از ریل توسعه و پیشرفت رویش های جدید در اردوگاه نماینده کهگیلویه بزرگ /با شعارعبور از هاشمی یعنی خروج کهگیلویه از ریل توسعه و پیشرفت

نظر جدید

نظرات
  • ک / عبادالهی
    جمعه، 04 بهمن 1398 11:27
    0
    ما مردم مسلمان معتقدیم به خدا و دین مببن اسلام ، پس اعتقاد داریم که؛ برگی از درخت بدون نظر خدا به سر شاخه درخت سبز نمیشه تا بالا نشین درخت باشه و یا برعکسش هیچ برگی ازدرخت پایین نمی افتد بدون خواست پرورگارش اما .......در قرآن ما مسلمین خداوند فرموده : سرنوشت هر قومی بدست خودش رقم میخوره آمدیم ۱۶ سال قوم گرایی کردیم سپردیم به سالاری ۱۶۰ سال از همسایه بهبهان عقب ماندیم ، حالا کفر میشه سالارجون سردارسلار باشه و ما ......تا این کشتی به گل و خاک نشسته را به ساحل امن و آسایش برساند . ؟! این عزته یا ان ۱۶ سال ذلالت!!!
    پاسخ ها به این نظر
پربازدیدها
پربحث ترین ها