جمعه، 13 دی 1398 23:13 کد خبر : 13981013009
به گزارش رهیافت جنوب.
نویسنده خبر :مدینه رحیمی
سردار سلیمانی برگرد.... نامه مادر شهید مدافع حرم به سردار سلیمانی.
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته.....

⭕ نامه ی مادر شهید مدافع حرم به سردار سلیمانی
.
🔹سردار سلیمانی برگرد! 
.
این جماعت امنیت نمیخواهند، آرامش زیر دلشان زده، سردار از سوریه برگرد و #مدافعان_حرم را هم با خودت بیاور!
.
بگذار در کرمانشاه و همدان و تهران با آنها بجنگیم، مگر کودک سوری گناه کرده که تاوان حفظ امنیت ایران را بدهد، آنهم امنیت جاده چالوس-کرج، که در روز شهادت امام صادق زدند و رقصیدند.
بگذار ناله کودکان ایرانی هم بلند شود، مگر خون آنها رنگین‌تر از خون کودکان یمن است؟
.
🔹سردار سلیمانی برگرد 
.
بگذار جنگ شود، برجام اصلا برای جنگ است. بگذار موشکهای آمریکایی آرامش تهران را بهم زنند و زنانی را که در بغلشان سگ خانگی خوابیده از زیر آوار بیرون آورند. بگذار مردم ایران در صف طولانی یک قرص نان بایستند. این جماعت فقط تلگرام میخواهند. آزادی میخواهند. استادیوم آزادی مختلط میخواهند!
.
🔹سردار سلیمانی برگرد 
.
بگذار جنگ وارد خاک ایران شود. تا جوانانی که میگویند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، بروند از ایران دفاع کنند. چرا فقط سپاه بسیج وارتش باید خون بدهند. بگذار آقازاده‌ها هم کشته بدهند. بگذار جوانی که شعار میدهد رضاخان روحت شاد، روحش شاد شود.
.
🔹سردار سلیمانی برگرد 
.
امنیت زیاد هم خوب نیست. اصلا هر چیزی زیادش خوب نیست. قدرش را نمیدانند. بگذار صدای هواپیمای جنگی آرامش تهران را بهم بزند. بگذار دختران بزک کرده و بی حجاب دنبال پناهگاه باشند و فرصت آرایش و پیرایش نداشته باشند. بگذار جنگ شود تا مرد از نامرد جدا شود!
.
🔹سردار سلیمانی برگرد 
.
زنان ما، دست و گردنشان از چادر که نماد عصمت حضرت زهرا(س) است درد گرفته! فقط روزی که داعش  حمله کرد بیدار شدند، بگذار از خواب گران برخیزند.
.
🔹سردار سلیمانی برگرد 
.
امنیت برای این جماعت مهم نیست. این ها قدرت میخواهند و ثروت. صندلی و پست و مقام برایشان شیرین است. بگذار از زیر آوار  بیرونشان بیاوریم. بگذار برجام جلوی موشکهای اسراییل را بگیرد، اگر میتواند! امنیت زیاد شده، دزدان بیت المال با خیال راحت دزدی می‌کنند. مؤسسه مالی و اعتباری بنام امام معصوم میزنند و ربا میدهند و ربا میخورند. بگذار آرامش آنها بهم بخورد. بگذار پولهای حرامی که با افزایش سکه و دلار جمع شد خرج آواربرداری شود.
.
🔹سردار سلیمانی برگرد... 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها