سه شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۲۳:۳۰ کد خبر : 13980926006
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
ماراتنی نفس گیر در انتظار حوزه کهگیلویه بزرگ/ باید منتظر رقابت " سردار عدل هاشمی پور "، " حاجی سیدمحمد موحد "، " علی کامرانی " و " رضا دهبانی " گزینه اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در هیات نظارت بود.
تمامی کاندیداهای کهگیلویه بزرگ تایید شدند/ رقابت هاشمی، موحد ، کامرانی و دهبانی در هیات نظارت

تمامی کاندیداهای کهگیلویه بزرگ در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در هیات اجرایی تائید صلاحیت شدند.

 

گزارش های دریافتی رهیافت جنوب از منابع مختلف، 48 کاندیدای انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ توانستند از فیلتر هیات اجرایی این حوزه انتخابیه مجوز حضور در هیات نظارت بگیرد.

 

فردا بیست هفتم آذرماه 1398 اسامی این کاندیداها از سوی هیات اجرا به هیات نظارت حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ ارسال می شود.

 

اسامی نامزدهای داوطلب حوزه کهگیلویه بزرگ به این شرح است:

۱- عسکر میثاقیان متولد ۱۳۵۶ بهمئی، داری مدرک کارشناسی ارشد عربی، معلم، ۲- سید رضا ریحان نژاد متولد ۱۳۵۶ سرفاریاب، کارشناس ارشد مدیریت دولتی، کارمند اتاق اصناف کهگیلویه ۳- امیر (ثاراله) همتی نژاد متولد ۶۵ لنده بخش موگرمون مجرد ۴- اصغر فلاحتی متولد ۱۶ تیرماه ۶۴ چرام مجرد، دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی، میانه رو ۵- ایمان نریمان متولد سال ۶۸ چاروسا کارشناس ارشد روانشناسی، معلم و مستقل، ۶- حسن زمانی بیشه متولد سال ۴۸ لنده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی ۷ - خانم پروین دانشور متولد ۶۶ از بخش چاروسا کارشناس ارشد جغرافیای دفاع مقدس ۸ - علیرضا سجادی (شهرت قبلی: چرخ نژادیان) متولد ۴۱ در شهرستان بهمئی کارشناس ارشد مدیریت، استاد دانشگاه، ۹- سید هدایت اله شریعتی مهر متولد یکم شهریورماه ۶۳ شهرستان لنده کارشناس ارشد مهندسی شیمی مجرد، ۱۰ - سید حاجی محمد موحد متولد ۳ شهریور ۱۳۳۱ شهرستان کهگیلویه، دارای تحصیلات سطح ۴ حوزه علمیه نماینده ادوار ۴، ۵، ۶، ۷ مجلس شورای اسلامی حوزه کهگیلویه و دور هشتم مردم بهبهان، ۱۱- سپهدار عبد پور متولد دهم شهریور ماه ۵۴ دهدشت کارشناس ارشد حقوق دارای دفتر حقوقی در شهر تهران، ۱۲- حسن هدایت نیا متولد ۲۵ اسفند ماه ۶۰ شهرستان چرام، کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست. کارمند دانشگاه علوم پزشکی استان

 

۱۳- موسی جان فزا متولد ۲۸ اسفندماه ۵۴ چرام، کارشناس ارشد مهندسی الکترونیک و شاغل در پتروشیمی امیر کبیر ماهشهر، ۱۴ - سید فرزاد نجات نیا متولد ۲۴ بهمن ماه ۵۹ دهدشت. کارشناس ارشد عمران آب. کارمند وزارت ارتباطات (دستیار وزیر)  ۱۵- سید خداداد کشاورز متولد سوم اردیبهشت ۴۸ چرام، دکترای زبان و ادبیات فارسی ۱۶ - امید انصاری کیا متولد ۲۰ اسفندماه ۵۸ شهرستان چرام، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی. فرهنگی، ۱۷ - ابراهیم جعفری متولد اول مرداد ماه ۵۶ چرام، کارشناس ارشد عمران آب. کارمند.18 -رحمان ترحم‌مند متولد ۵ شهریور ماه ۴۹ کهگیلویه، کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی محیطی. معلم ۱۹-حجت الاسلام سید نعمت اله صدوقی متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۴۳ دهدشت. فرهنگی، ۲۰ - عدل هاشمی پور متولد ۱۳۴۰ دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک نماینده فعلی مردم حوزه کهگیلویه ۲۱- رضا دهبانی پور متولد ۱۰ تیرماه ۱۳۴۰ بهمئی، دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل، و عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج، ۲۲- سید حمید موسوی نسب متولد ۱۰ خرداد ماه ۱۳۵۰ کهگیلویه، کارشناس ارشد مهندسی آب، پیمانکار ۲۳- خیراله انصاری متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای حقوق، وکیل دادگستری و استاد دانشگاه، ۲۴- محمد جلیل فر متولد ۴۸ شهرستان بهمئی، کارشناس ارشد شیمی و دکترای علوم سیاسی، فرهنگی

 

۲۵- سیدعلیرضا تقوی اصل متولد ۱۳۵۵ بهبهان، کارمند، کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی. ۲۶- امیرعلی احمدی متولد هفتم بهمن ماه ۶۶ لنده، کارشناس ارشد تربیت بدنی فیزیولوژی، شغل آزاد، ۲۷ - خانم طاهره صالحی نسب سرآسیاب متولد سوم آبان ۶۷ لنده، کارشناس ارشد زمین شناسی زیست محیطی، بیکار، ۲۸ - جواد حبیبی اصل متولد اول فروردین ماه ۶۴ کهگیلویه چاروسا، کارشناس ارشد تاریخ، شغل فرهنگی و نویسنده، ۲۹- سلمان حقیقت شناس متولد اول مهر ۶۱ لنده، کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری، شغل آزاد، ۳۰- نوراله دهناد متولد ۱۲ فروردین ۳۹، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، بازنشسته سپاه، ۳۱- سید مرتضی راستاد متولد یکم دی ماه ۶۳، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، شغل آزاد، ۳۲- سعید دواره متولد یکم خردادماه ۶۰، کارشناس ارشد عمران مدیریت ساخت، پیمانکار، متولد کهگیلویه ساکن بهبهان، ۳۳-حکیمه رفیعی متولد ۲۴ آذرماه ۶۵ چرام، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی، کارمند شهرداری ۳۴-حجت الاسلام سید عبداله دانشی متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای الهیات، استاد حوزه و دانشگاه ۳۵- آیت اله پوش متولد هفدهم مردادماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد تربیت بدنی، شغل آزاد، گرایش، ۳۶ - عنایت اله واحدی منش متولد یکم مهرماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد حسابداری، کارمند کمیته امداد،

 

۳۷ - مجید باقریان متولد چهارم خردادماه ۵۲ بهمئی، کارشناس ارشد تاریخ. کارمند ۳۸-حجت الاسلام سید محمد رضا کرم زاده متولد ۱۳۵۸ چرام، کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی، کارمند حوزه علمیه یاسوج، ۳۹- دکتر علی کامرانی متولد ۲ اسفندماه ۵۳ بهمئی، دکترای تاریخ، کارمند جهاد دانشگاهی استان، ۴۰- امیرحسین برخه متولد یکم اسفندماه ۶۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، کارمند دانشگاه یاسوج، ۴۱- سید جلال داور پناه متولد یکم مهرماه ۵۹ چرام، کارشناس ارشد عمران، دهیار افتخاری ۴۲ -محسن آرمین متولد یکم مهرماه ۶۰ بهمئی، دکترای مهندسی منابع طبیعی، و عضو هئیت علمی دانشگاه یاسوج، ۴۳- امیرحسین نعمتی پور متولد ۲ فروردین ماه ۶۷ لنده، کارشناس ارشد سنجش از راه دور جی آی اس دهیار روستای قیام لنده، ۴۴- حمید محنایی، متولد ۳۰ شهریور ماه ۶۴، کارشناس ارشد مهندسی شیمی اچ اس آی، کارمند شرکت نفت و گاز پارس عسلویه، داور درجه ملی فوتبال، ۴۵- مسعود قبادی متولد ۱۶ مهرماه ۵۰ چرام، کارشناس ارشد تربیت بدنی، فرهنگی، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش، ۴۶- علی اهنود متولد ۷ مهرماه ۶۷ کهگیلویه روستای شوتاور، کارشناس ارشد مدیریت آموزش، شغل فرهنگی ۴۷- نعمت اله فردوس متولد یکم فروردین ماه ۱۳۶۲ کهگیلویه، کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک، کارمند دانشگاه آزاد تهران، و ۴۸-سید صادق شفایی، متولد اول مهرماه ۶۷ لنده، پزشک عمومی

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها