دوشنبه، 20 آبان 1398 00:25 کد خبر : 13980820001
طی حکمی
نویسنده خبر :امین روانان
مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست پتروشیمی شهید تندگویان با حضور آقای محمودی معاون منابع حراست هلدینگ خلیج فارس و مدیران و کارشناسانی از حوزه های قضایی، انتظامی و امنیتی، روسای حراست شرکتهای پتروشیمی و کارکنان حراست ارشد منطقه برگزار شد.
فرزند شایسته شهرستان بهمئی مدیر حراست پتروشیمی شهید  تندگویان شد

به گزارش رهیافت جنوب ؛ و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان، سید رضا قاسمی شهری مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان در این مراسم با اشاره به جو خوب همدلی و همراهی واحد حراست در همه جوانب و مسایل پتروشیمی , ارتباط بین این واحد را کم نظیر خواند و این هماهنگی و تعامل را مشابه واحد hse دانست.

 

فرزند شایسته شهرستان بهمئی مدیر حراست پتروشیمی تندگویان شد

وی ضمن بیان نقش موثر حراست در روند تولید , افزایش بهره وری , آرامش شرکت به نقش مثبت و سازنده در روحیه افراد به شرط استفاده از نظرات کارشناسی این واحد تاکید کرد.

ایشان ضمن تشکر از زحمات آقای مرتضایی در مدت زمان تصدی ریاست حراست,برای آقای شرافت در مسولیت جدیدشان آرزوی موفقیت و توفیق الهی کرد, شایان ذکر است آقای شرافت از نفرات بومی منطقه بوده و ریاست حراست مجتمعهای پتروشیمی و کارخانجات صنعتی را در کارنامه دارد.

 

در ادامه شرافت سرپرست حراست پتروشیمی شهید تندگویان در سخنانی ضمن اشاره به وضعیت مطلوب کارکنان شرکت بر همت این اداره در جلوگیری از تخلفات احتمالی و نقش برجسته این امور در تولید بهینه تاکید کرد.وی همچنین حراست را بازوی قوی و چشم و چراغ سازمان خواند.

وی قبل از این مسئولیت هم رئیس حراست پتروشیمی جم و مدیر برگزیده حراست شرکت ملی صنایع پتروشیمی  ایران در سال ۹۴ و ریس امور حقوقی و پیمانهای شرکت پتروشیمی جم  می باشد .

وی از فرزندان شایسته شهرستان بهمئی می باشد .

پایگاه خبری رهیافت جنوب" این موفقیت را به مهندس شرافت  تبریک عرض می کند.


در پایان این مراسم متن لوح تقدیر مرتضایی و متن حکم انتصاب شرافت قرائت شد.

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها