چهارشنبه، 08 آبان 1398 18:19 کد خبر : 13980808003
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویر احمد
نویسنده خبر :امین روانان
مدیران در خارج از وقت اداری هم نمی توانند فعالیت انتخاباتی کنند

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در نشست با اصحاب رسانه از تغییر رویکرد دستگاه قضا در برخورد با جرائم و تقدم پیشگیری از برخورد قهری گفت و اظهار داشت: نحوه مداخله با جرایم تغییر کرده است، معاونت پیشگیری از وقوع جرم و فرهنگی حتماً ورود می کنند

به گزارش رهیافت جنوب :سیدعیسی حسنی " در نشستی با رسانه ها گفت:‌ هدف این است قبل از وقوع جرم ورود کنیم، اگر آسیب، ناآگاهی و تخلف هست ورود میکنیم تا تبدیل به جرم نشود.

 

وی افزود: آموزش در مدارس را شروع کردیم، طرح هر مسجد یک حقوقدان را فعال کردیم تا مشاوره حقوقی به مردم دهند و مشکلات قضایی آنها را حل کنند

 

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه چند مدیر را تذکر شفاهی و کتبی در خصوص مداخله های انتخاباتی دادیم،خاطرنشان کرد:برخی مدیران گفته اند در خارج از وقت اداری می توانیم حضور پیداکنیم این خلاف قانون است و از سر ناآگاهی به قانون است.

 

حسنی گفت: قانون می‌گوید حضور مدیران در نشست ها و جلسات انتخاباتی شائبه دخالت انتخاباتی دارد و جرم است، تاکنون حدود ۱۵ مدیر تذکر گرفته اند.

 

وی با تاکید براینکه اخبار انتخاباتی را کنترل می کنیم و برخی ها را به دستگاه های نظارتی اطلاع می دهیم، یادآورشد:‌مهمترین آسیب رسانه اقدام بخشی نگری و جبهه گیری است.

 

این مسوول قضایی در کهگیلویه و بویراحمد افزود:‌گاهی سیاه نمایی ها دست مدیران در حرکت به سمت توسعه را میبندد، ما ورود کردیم و کمک کنیم به دولت، جاهای بسیاری مداخله کردیم تا امورات دولت بهتر پیش رود و خدمت به مردم تعطیل نشود.

 

حسنی گفت: در رسانه های استان اخیرأ می بینیم تخریب اشخاص به وفور مشاهده می‌شود، ما نظارت می کنیم و اگر افراد شکایت بکنند طبق قانون برخورد می کنیم

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها