دوشنبه، 22 مهر 1398 17:44 کد خبر : 13980722002
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
۸انتصاب در استانداری کهگیلویه و بویر احمد

طی احکامی از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۲ مدیرکل، یک سرپرست مدیرکلی، یک معاون فرماندار، یک بخشدار و یک مشاور در حوزه استان منصوب و ۲ حکم مدیرکلی صادر شد

.

به گزارش  رهیافت جنوب از یاسوج ، به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، نشست شورای مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست احد جمالی، معاون سیاسی استاندار و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل ستادی برگزار شد.

در این نشست "سید محمد یوسف کاظمی بیدک" به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری معرفی و از خدمات علی پرواز تقدیر شد.

گفتنی است که کاظمی فرمانداری شهرستان ارسنجان و بخشداری ششده و قره بُلاغ شهرستان فسا را در کارنامه  کاری خود دارد. وی پیش از این معاون سیاسی مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری فارس بود.

همچنین "سید مجید محمدیان" به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری معرفی و از خدمات امیدعلی پاک نژاد تقدیر شد.

 گفتنی است سیدمجید محمدیان پیش از این معاون مدیرکل حوزه استاندار را به عهده داشت و  "امید علی پاک نژاد" نیز به عنوان مشاور فنی استاندار معرفی شد.

"علی صمدی فر" به عنوان سرپرست اداره کل امنیتی استانداری معرفی و از خدمات احمد نشاطی فر تقدیر شد، صمدی فر پیش از این معاون اداره کل دفتر امنیتی استاندار بود.

گفتنی است نشاطی فر به عنوان معاون برنامه ریزی فرماندار گچساران منصوب شد.

همچنین سعید خواجوی به عنوان بخشدار سوق منصوب شد و حکم مدیرکلی "نادیا صداقت" که پیش از سرپرست امور بانوان و خانواده استانداری بود نیز صادر شد.

حکم مدیرکلی "دارا کریمی نژاد" که پیش از این سرپرست دفتر امور روستایی بود نیز صادر شد.

 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها