پنج شنبه، 28 شهریور 1398 09:26 کد خبر : 13980628001
به گزارش رهیافت جنوب
نویسنده خبر :امین روانان
در پی درگذشت حاج محمدعلی جرنگ پدر سردار شهید ماندنی جرنگ فرمــانده ناحیــه مقــاومت بسیــج سپــاه شهــرستان بهمئـــی  نماینده کهگیلویه و فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی طی پیام های جداگانه ای مصیبت وارده را تسلیت

 

به گزارش پایگاه خبری رهیافت جنوب ، حاج  محمدعلی جرنگ پدر سردارشهید ماندنی جرنگ از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان بهمئی دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.


پاسدار شهید ماندنی جرنگ در سال 1342 در خانواده ای مذهبی درروستای بیدزرد از توابع بخش مرکزی شهرستان بهمئی به دنیا آمد . وی پس از پایان تحصیلات به عضویت سپاه پاسداران درآمد.
پاسدار شهید ماندنی جرنگ به عنوان فرمانده یکی از گروهان های عملیاتی به تاریخ 11/12/1362 در جزیره مجنون به شهادت رسید 
در روستای بیدزرد دو شهید به نام های شهید عبدالحسین جرنگ وماندنی جرنگ آرام گرفتند
در پی درگذشت حاج محمدعلی جرنگ پدر سردار شهید ماندنی جرنگ  نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی و فرمــانده ناحیــه مقــاومت بسیــج سپــاه شهــرستان بهمئـــی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی طی پیام های جداگانه ای مصیبت وارده را تسلیت گفتند 

-----------------------------------------------------------------------

« انا لله و انا الیه راجعون»

خانواده معظم شهید والامقام جرنگ

ملاقات روح حاج محمدعلی جرنگ با فرزند آسمانی اش رؤیت عینی ترجمان  َ
« وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقون» است.
دیدن با چشم روح و به یقین رسیدنِ دل، در واقعیتِ سعادتِ شهید، رضایتٍ پروردگار و مشاهده ی همنشینی فرزندتان با اولیاءالله، بر شما پدر مؤمن به جوار فرزند پیوسته، مبارک باد.

اینجانب از صمیم قلب مصیبت وارده را به حضور شریف بیت مکرم و جمیع منسوبین تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
علو درجات برای آن مرد خدا، رحمت و مغفرت واسعه برای این  پدر مهربان و صبور، صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان و توفیق پیروی بیش از پیش همگان از ولی امر مسلمین جهان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

                      عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

 


 متن پیام "سرگــرد پاسدار باقر پسنـــده فرمــانده ناحیــه مقــاومت بسیــج سپــاه شهــرستان بهمئـــی "  به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهید گرانقدر 
سلامٌ علیکم
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری هستند.
مرحوم «حاج محمدعلی جرنگ» پدر شهید سرافراز «ماندنی جرنگ» ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت. به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم.
ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت دارم. ان‌شاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور  شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.
 سرگــرد پاسـدار باقر پسنــده
فرمانده ناحیـه مقــاومت بسیــج، سپاه شهرستــان بهمئــی
------------------------------------
بسم اله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 
خانواده محترم پاسدار شهید ماندنی جرنگ سلام علیکم 
پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خودرا در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری هستند. 
اکنون با خبر شدیم مرحوم حاج محمدعلی جرنگ پدر شهید معزز ماندنی جرنگ پس از سالها صبر و بردباری ندای حق را لبیک گفت و بسوی معبود خویش شتافتند ،که به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستم . لذا اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم از پروردگار متعال علو درجات برای آ ن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم .انشاءالله روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ع محشور گردد .
با احترام 
حجت اله فروزی 
خادم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان بهمئی 

نظر جدید

پربازدیدها
پربحث ترین ها